Master Card CoinBene İle Ortaklık Sonucu CoinBeneKart Kullanıma Başlanıldı

25.07.2019
21
A+
A-
Master Card  CoinBene İle Ortaklık Sonucu CoinBeneKart Kullanıma Başlanıldı

Kripto Para pazarı, kripto artışının işlem işlevini çevreleyen güçlükler olduğunu belirterek spekülasyon amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. “Bunu günlük aktivitelerde kullanamıyorum” alan eleştirmenlerinden duymak için yaygın bir şey. Bununla birlikte, dünyadaki tüccarlar, daha fazla çözüm üretildikçe, kripto para birimini malları ve hizmetleri için bir ödeme şekli olarak kabul etmeye başlamıştır.

Singapur merkezli bir kripto para birimi şirketi olan CoinBene Salı günü, “kripto para birimlerinin% 100’ünü entegre eden” bir kart başlatmak için MasterCard ile ortaklığa girdiğini duyurdu. Kart, bu sonbaharda Çin Halk Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 70. yıldönümü ile aynı tarihte çıkacak.

CoinBene kartı, kullanıcılara çeşitli kripto para birimleri kullanarak kabul edilen herhangi bir satıcıya ödeme yapmak için kullanılabilecek bir dijital hesap sunar. Ayrıca faturalarınızı ödeyebilir, eşlerinize para gönderebilir, seçilen mal ve hizmetlerde geri ödeme indirimi ve WeChat ile entegrasyon yapabilirsiniz.

MasterCard, CoinBene’den “% 100 entegre kripto kartlarının” resmi distribütörüdür. Ödeme çözümü sağlayıcısı, her bir kullanımın (miktarına bakılmaksızın) 1 puan ödüllendirilmesiyle kart kullanımı için teşvikler sağlayacaktır. Puanlarınızı 5 alışverişin ardından ortak restoranlara ve seyahat paketlerine dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

kriptopara