Binance Coin BNB Analiz 15 Mart

15.03.2020
35
A+
A-
Binance Coin BNB Analiz 15 Mart

BNB, en büyük kripto borsası Binance’ın sağlam bir desteğine sahip olan para, son zamanlarda ve fiyat çöküşünü yönetmek için çok ağır olduğunda istisna değildir. Geçen hafta boyunca, tüm kripto piyasası şimdiye kadarki en karanlık kabuslardan biri oldu.


Binance Para Fiyat Analizi

Dijital para uzayına öncülük eden kripto para olan Bitcoin, bugün muazzam düşüklere işlem gördü ve iyileşme, parayı henüz 5800 doların üzerinde bile başlatmadı. BTC, bugün sabahları 3900 $ ‘a kadar düştü, bu da endişe verici bir şekilde düştü.

Böyle bir piyasa koşulunda, Binance Coin bugün 10 $ ve 8 $ ‘ın altına düştükten sonra zayıf bir toparlanma başlattı. kripto para, 6.63 $ seviyesinde bir destek seviyesi buldu ve görünüşe göre, dünün açılış fiyatı 16.52 $ olduğu için yaklaşık 10 $ düştü.

BNB jetonu 200 günlük EMA serisinin oldukça altında. Ayrıca, madeni para yükselen bir kama ihlal eden bir düşüş mumunu oluşturdu. Bu arada, SMA hatları da negatif bölgede. Bu işaretler, fiyat toparlanmasının hiç de sorunsuz olmayacağını gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara