CoinGate, Kripto Para Ödemelerini Nasıl Basitleştirdiğini Çözüyor

15.03.2020
465
A+
A-
CoinGate, Kripto Para Ödemelerini Nasıl Basitleştirdiğini Çözüyor

CoinGate, insanlara ve ticari kuruluşlara tüccar hizmetleri sunmaya çalışan lider Bitcoin Ödeme İşlemcisi (BPP) olarak ortaya çıktı. Çevrimiçi dijital para birimi platformu, işletmelerin Bitcoin ve Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Dash, vb.’yi içerebilecek 50’den fazla diğer kripto para birimini, geleneksel POS alternatifleri aracılığıyla ve çevrimiçi olarak ödeme şeklinde kabul etmelerini sağlar. CoinGate ayrıca insanların ve iş evlerinin geniş dijital para piyasasında Bitcoin ticareti yapmalarına izin verir. CoinGate, 2014 yılında ortaya çıkmış ve 2015’in başında tamamen yayına başlamıştır. Şu anda 4500’den fazla ticari müşteriye hizmet vermektedir ve yaklaşık 80.000 kayıtlı kullanıcıya sahiptir.


CoinGate nasıl çalışır?

CoinGate, ödeme işleme özelliği ile donatılmış lider bir çevrimiçi platform olarak kimliğini oymuştur. Yatırımcıların ürünlerini fiat, Bitcoin ve kabul edilen diğer dijital para birimlerinde kaydettirmelerine, reklamlarına ve satmalarına izin verilir. Kullanıcılar, ürünleri çevrimiçi hale getirmek ve erişilebilir hale getirilen çeşitli ödeme alternatiflerinin yardımıyla kolayca ödeme yapmak için CoinGate’e kaydolmayı tercih eder. Ayrıca, diğer birkaç borsada sunulan fiyatlara kıyasla, dijital para piyasasında Bitcoin ticaretinin rekabetçi bir fiyatla yapılmasına izin verir.

Kripto yatırımcılarının CoinGate’de Bitcoin alıp satmalarına ve güvenli bir ortamda ticaret yapmalarına izin verilecek.

CoinGate, widget’lar, Bitcoin POS ve WooCommerce OpenCart, VirtueMart, Magento gibi e-ticaret alışveriş sepetlerine yönelik eklentilerle işletme kuruluşlarının geleceğe hazır olmasını sağlar. CoinGate, Android ve iOS kullanıcıları için Android müşteriler için sorunsuz alışveriş deneyimi ve iş evleri için güvenli ödeme işleme.

CoinGate’in Bitcoin ödemelerini otomatik ve zahmetsizce işlediğini belirtmek gerekir. Tüm ödemeler, satıcının hesapları işlem ücretleri hariç tüm kesintileri reddetti olarak adlandırılır. Ödemelere ABD Doları, Euro, Bitcoin ve USDT gibi önde gelen para birimlerinde erişilebilir.

CoinGate, kendiliğinden fiat veya kriptodan kriptoya dönüşüm de organize ediyor; bu, Bitcoin ödemelerinin kaçınılmaz olarak USD / EUR’ya dönüştürüleceğini ima ediyor.

Buna ek olarak, bir tüccar Bitcoin’de ödeme yapmayı tercih edebilir, ancak Ethereum veya Dash’de ödeme yapmak isteyen bir müşteri edinebilir ve daha sonra CoinGate bu ödemeleri, işlemleri kabul eder ve satış tüccarı tarafından seçilen Bitcoin’e dönüştürür. Daha sonra dönüştürülen Bitcoin’i tüccar hesabına öder.

Bitcoins fiyatlarının diğer popüler borsalarla tutarlı bir şekilde karşılaştırıldığını ve gerçek zamanlı olarak hiçbir zaman güncellenmediğini ve böylece CoinGate tüccarlarının ve müşterilerin mümkün olduğunca az kabuk açabilmelerini sağladığını belirtmek gerekir.

CoinGate ayrıca ödemelerin geri döndürülemez kalmasını sağlayarak yatırımcılarına yeterli koruma sağlamaya çalışmaktadır. CoinGate’de en üst düzeyde müşteri gizliliği ve daha düşük ücretler bulacaksınız.

Para çekme söz konusu olduğunda, CoinGate, Bitcoin para çekme işlemlerinden herhangi bir ücret almaz. Ayrıca, SEPA, Skrill ve Uluslararası Banka para çekme işlemlerinden alınan masraflar üçüncü taraf bazındadır.

Bu arada, yeni bir güncellemede, CoinGate ve Simplex de $ Nano ve $ TRX içerebilecek kredi ve banka kartlarının yardımıyla ek kripto paralar satın alma olanağı sunmaya başladı. Öte yandan, 14 geleneksel para biriminde ödeme erişilebilir olmaya devam edecek.

Prosedür şu şekilde kalacaktır: Para biriminizi ve tutarınızı seçmeniz gerekir. Kripto para birimini seçebilir ve günde 20.000 dolara kadar satın alabilirsiniz. Bir sonraki adım, cüzdan adresinizi ve son ödeme tutarınızı doğrulamayı içerecektir. Üçüncü adım, fatura ayrıntılarını girmeyi ve son olarak anlık doğrulamayı geçmeyi ve yalnızca bir saat içinde para almayı içerir.

kriptopara