BNB Token Sahipleri Sınırlı Sayıda Zombi Savaş Kartı Paketi Satın Alabilir

17.03.2019
46
A+
A-
BNB Token Sahipleri Sınırlı Sayıda Zombi Savaş Kartı Paketi Satın Alabilir

Loom Network, üretimde canlı olan Ethereum için Layer 2 ölçeklendirme çözümüdür. Hala Ethereum’un güvenliği ile desteklenirken yüksek düzeyde ölçeklendirilebilir oyunlara ve kullanıcının karşılaştığı DApp’lara izin veren DPoS yan zincirleri ağıdır.

Kısa bir süre önce PlasmaChain Apps için Binance Coin Ödemeleri eklediklerini açıkladılar.

Loom Network, TechStars NY tarafından özel olarak finanse edildi. Şirket, akıllı sözleşmelerin yardımıyla uygulama geliştiriciler için bilgi işlem potansiyelini açmayı hedefliyor. Bir uzantı olarak, hesaplama potansiyeli, yeni kullanıcıları çekmek için ücretsiz yollar gibi işlemleri yürütme ücretlerini azaltmak veya tam güvenlik gerekmeyen bir uygulamaya hizmet vermek için de kullanılabilir.

Kurucu ortak James Duffy ve Loom Network’ten CMO şunları söyledi:

    “İşleri yalnızca teknolojik olarak değil (ERC20 tabanlı ödemeleri bir kaldırıma entegre ederek) değil, aynı zamanda uzaya biraz daha eğlenceli ve baş döndürücü bir şekilde enjekte ederek de heyecanlandırıyoruz” dedi.

Zombie Battleground, blockchain üzerinde% 100 çalışan stratejik, adrenalin pompalayan, ganimet dolu, ticari bir kart oyunudur. Bu, kartlarınızı sonsuza dek gerçekten alabilmeniz ve büyük bir P2P Pazarında diğer oyuncularla işlem yapabilmeniz anlamına gelebilir – ya da seçtiğiniz kripto için satabilirsiniz. Kartlarınızı düzinelerce kullanıcı tarafından oluşturulan özel oyun modunda oynamak ve büyük kripto ödülü olan turnuvalarda yarışmak için kullanabileceksiniz

Şimdiye kadar, Zombie Battleground kartları yalnızca ETH’de veya kredi kartıyla satın alınabiliyordu. Şimdi BNB’yi kabul etmeye başladılar. Bunu kutlamak için, yalnızca Binance hayranları için bir promosyonla başlatmaya karar verdiler. Yalnızca sınırlı bir süre için, özel, koleksiyon baskısı olan Binance kartı geri alan kart paketlerini satın alın – böylece Binance swag’ınızı gösterebilirsiniz. Ek olarak, satın aldığınız her pakette ücretsiz BNB belirteçleri bulma şansı elde edebilirsiniz – garantili minimum $ 10.000 USD ödüller.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.