BQT

10.02.2019
49
A+
A-
BQT

Sosyal P2P Kripto Para ve Çift Ticaret Platformu

BQT P2P Değişim Platformu tüccar portföylerinde birçok kripto Para dan oluşan çeşitli işlemleri yönetmek için topluluğu için güvenli, etkileşimli ve esnek bir ticaret ortamı ve kullanıcı dostu bir arayüz sağlar.

 BQT, tüccarların diğer akran tüccarlardan kripto Para elde etmek için kripto paraları kullanmalarına izin veren devrimci yaklaşımı tanıtıyor. Marjlar ve Vadeli İşlemler Ticaretinden farklı olarak, BQT Hedge Trade sistemi, mevcut kripto paralarının emanet edilmesi ve ticaretin bir süre boyunca sahipliğini sürdürmesi yoluyla diğer akranlardan kısa vadeli bir süre boyunca kripto varlıklarını edinme konusunda esnek bir yöntemdir. 

BQT platformu, yatırımcılara küresel olarak ticaret koşullarını güvenli bir şekilde kaydetme ve kripto para işlemlerini doğrudan birbirleriyle etkileşimde olma ve deneyimlerini toplulukla paylaşma konusunda pazarlık yapma imkanı verir.

BQT HAKKINDA

Blockchain uzmanlarının çoğu, CRYPTO ile FIAT ile Birleşmesinin daha fazla yolunu bulmaya çalışırken, BQT Ekibi FIAT’a olan bağımlılığın tamamen azaldığına inanıyor. 

Her kripto para ‘in değeri vardır ve başka bir kripto para edinmek için pazarlık aracı olarak kullanılabilir. İstenilen kripto para edinme talebinin, çeşitli kripto para varlıklarının kayda değer şekilde arz edilmesiyle karşılanabileceğinin ve doğrudan işlemcilerin akranları tarafından müzakere edilebileceğine inanıyoruz. 

Ek olarak, pazarın artık kripto paralarını kısa bir süre boyunca diğer kripto paralarını elde etmek için hedge etme yeteneği talep ettiğini düşünüyoruz. 

Marj işlemlerini ve seçeneklerini gerçek P2P ortamında uygulamak zor olsa da, BQT Ekibi, yatırımcıların kısa vadeli Çit İşlemleri üretmelerine olanak sağlamak için yenilikçi ve daha güçlü bir araç geliştirdi. BQT’nin amacı, Platformu kullanan Crypto Traders topluluğunu ve kültürünü oluşturmak

İco Başlama : 18,09,2019

İco Bitiş : 18,03,2019

Kripto Haber