HubrisOne

10.02.2019
33
A+
A-
HubrisOne

Kripto Para Dostu Cari Hesabınız

HubrisOne, basit, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir platform aracılığıyla kripto para birimini ve blockchain teknolojisini benimsemeyi artırıyor. 

Müşterilerimizin anında blockchain sınır ötesi para transferlerine, çok para birimli banka hesaplarına, şifreleme para cüzdanlarına ve daha fazlasına kolayca erişmelerini sağlıyoruz.

HubrisOne Hakkında

…Banka

…Ödeme yapmak

… Fon Fonları

… Cüzdanları Yönet

Hem kripto para birimlerinden hem de geleneksel bankacılık sisteminden kaynaklanan birçok zorluk var. 

Bu zorluklar, kripto para birimlerinden daha fazla yararlanabilmek için kripto para birimlerinin ve tüm dünyanın daha geniş çapta benimsenmesini önler.

 Bu zorluklar ancak insanların algıları değiştiğinde aşılabilir, bu da çözüm olarak neredeyse imkansızdır.

 Diğer seçenek, bu iki işlevsel sistem arasında gerçek bir bağlayıcı olacak ve her ekosistemle ilgili işlemleri daha kolay, daha ucuz ve katılımcılara daha faydalı hale getirecek faydalar sağlayacak bir çözüm uygulamak olacaktır. 

HubrisOne, Kripto para birimi ile bankacılık sektörü arasındaki dinamiklerde tamamen devrim yaratacak şekilde tasarlanmış mobil bir uygulamadır. 

Şu anda geleneksel bankacılık ve kripto para birimi kullanıcıları arasında güven yoktur. Geleneksel bankacılığı kripto para birimi ile birleştirmeyi planlıyoruz ve ilgili hizmetleri kitlelere açık, dürüst ve tamamen güvenilir bir altyapı ile kitlelere ulaştırmayı planlıyoruz;

bu da yeni girenler tarafından kripto para birimi piyasası için anlaşılması kolay . 

HubrisOne ekibi, HubrisOne uygulaması ve altyapısı içinde kullanılacak, değer deposu olarak, fon transferi yapmanın, platform erişimi, indirimler ve kullanmanın bir yolu olarak Hubris Token (HBRS) olarak bilinen işlevsel bir yardımcı program tanıtıyor. HubrisOne banka kartlarıyla birlikte ödeme yapacak.

Herhangi bir yeni çözümün egemen olmadığı geniş bir pazar fırsatı var. Dünyadaki 2 milyar bankasız insana kolay ve uygun fiyatlı bankacılık çözümleri sunuyoruz.

Üyelik ücretleri, kripto Para destekli borç verme hizmetleri ve açık ortak pazar alanı gibi çeşitli gelir akışlarına bağlı olarak oluşturulan güçlü bir iş modeli vardır.

İco Başlama : 01,01,2019

İco Bitiş : 31,05,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.