EOS Analiz 12 Şubat

12.02.2019
41
A+
A-
EOS Analiz 12 Şubat

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün, 11 Şubat, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 8 Şubat’ta kripto’nun fiyatı 2.7792 dolar fiyat seviyesine ulaştı. 10 Şubat’ta boğalar hareketine devam etti ve 2.8907 $ seviyesine yükseldi. Fakat ayılar, 12 günlük EMA’nın desteğine düştüğü için direndi.

Kripto fiyatı şu anda 12 günlük EMA’nın desteğine göre değişiyor. Artan yönde, eğer boğalar EMA’ların üzerindeki fiyatı koruduysa, kripto 3.0 $ fiyat seviyesine ulaşacak gibi görünüyor. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 40’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor. EOS fiyatı, fiyatların yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üstünde.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak eğilimlidir. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altında ve üstünde dalgalanıyor. Bugün, boğalar yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için EMA’ları kırmaktadır. Kripto yükseliş eğilimi bölgesinde olduğu için EOS fiyatının yükselmesi muhtemel. EOS fiyatı yazarken 2.82 dolardan işlem görüyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara