BSV Analiz 30 Nisan

30.04.2019
21
A+
A-
BSV Analiz 30 Nisan

BSV / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

Tedarik bölgeleri: 90 $, 100 $, 120 $
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadeli görünümünde düşüş eğilimindedir. Kripto para birimi aşağı yönlü bir kanal içinde olup, arz bölgesinde 53.84 $ ‘lık yükselişin tükenmesi, kanalın üst çizgisidir.

Dün açılıştan kısa bir süre sonra cımbız oluşumu, ayın son seansının bitiminden önce talep alanında 51.10 $ ‘a düşmesiyle piyasanın kontrolünü elinde tutuyordu.

Kanalın alt çizgisine giden yolculuk, birbirinden ayrılan iki EMA’nın altında fiyat eğilimi göstererek, trenddeki gücü ve stokastik osilatör sinyalini% 21 oranında gösteriyor. Fiyatta aşağıya doğru bir hareket daha önerir.

Talep alanındaki 47.00 dolar, ivme güneye doğru yükseldikçe, ayılar için iyi bir hedef olabilir.

Kripto para birimi, kısa vadeli görünümüne bağlı bir pazarda. Yükseliş momentumu, arz bölgesinde mezar taşı doji oluşurken 28 Nisan’da 54.59 $ kaybedildi. Dünkü seansta yükselen demiryolu, dün seansın sonundan önce piyasadaki ayılar bir düşüşle 51,10 dolara düştü.

Stokastik osilatör sinyali, aşırı satım bölgesinde% 15’e işaret eder ve fiyat, aralık içinde fiyattaki düşüşün bir göstergesi olan iki EMA’nın altındadır.

BSVUSD, üst arz alanında 54.00 $ ile aralığın düşük talep alanında 50.00 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Üst arz alanında bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma meydana gelebilir, bu nedenle bir pozisyon alınmadan önce bir tekrar testin gerçekleşmesi için sabır gerekir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara