Bitcoin SV (BSV) Analiz 12 Mart

12.03.2019
84
A+
A-
Bitcoin SV (BSV) Analiz 12 Mart

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 90 $, 100 $, 120 $
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadede görünümüne bağlı bir pazarda devam ediyor. Ters çekiç oluşumu ile bildirilen güçlü düşüş baskısı hafta sonu boyunca sürdü. Dün en düşük talep seviyesi 64.20 $ idi.

64,22 dolar seviyesindeki 4 saatlik açılış mumu düşük seviyeli bir marubozu idi. Güneye, daha düşük fiyat aralığına doğru olan yolculuk, iki EMA’nın altındaki fiyatla ve stokastik osilatör sinyalinin% 6 ile işaret etmesiyle devam edebilir.

BSVUSD, üst arz alanında 69.00 $ ile aralığın düşük talep alanında 63.49 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon almadan önce tekrar tedarik ile birlikte üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma için beklemesi gerekir.

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde aşağı yönlü bir eğilim izliyor. Dün seansta, 64.86 $ seviyesindeki düşük talep alanı kırıldı. Artan momentum, jetonu 64.20 dolara düşürdü.

Bugünün oturumu düşüş mumu ile açıldı, bu nedenle aşağı yönlü ivme korundu ve BSVUSD talep alanında zaten 63,70 $ ‘a düştü.

Aşağı yönde momentum, stokastik osilatörün aşırı satım bölgesinde% 3’e işaret ettiği sinyaliyle teyit edildiği şekilde devam edebilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara