HEROIC.com

11.03.2019
21
A+
A-
HEROIC.com

AI-Powered Siber Güvenliğin Geleceği

Siber tehditler üstel bir hızla büyüdükçe, modern siber güvenlik çözümleri reaktif, modası geçmiş ve etkisizdir.

 AI tabanlı tehdit korumasındaki son gelişmeler umut verici olmakla birlikte, teknolojiyi saldırılara karşı en savunmasız insanların ulaşamayacağı bir yere yerleştirmek üzere neredeyse tamamen büyük şirket uygulamalarına uygulanmaktadır.

HEROIC AI-Powered tehdit korumasına yeni bir yaklaşım getiriyor. Büyük verileri, yapay zekayı ve blockchain kullanan HEROIC, yeni nesil siber güvenliği güçlendirecek ve AI tabanlı tehdit korumasını evrensel olarak mümkün kılacaktır. Kullanıcılar siber tehditlere karşı akıllı bir şekilde korunur olduklarından, anonimleştirilmiş tehdit verilerinin ağa sorunsuz bir şekilde katkıda bulunmaları ve herkesi daha güvenli hale getirmeleri için tazmin edilmektedir.

HEROIC.com Hakkında

HEROIC.com mevcut ve yeni nesil siber tehditlere karşı korunmak için yapay zeka ve blockchain ile siber güvenliğin geleceğini güçlendirmektedir.

Siber tehditler üstel bir hızla büyüdükçe, modern siber güvenlik çözümleri reaktif, modası geçmiş ve etkisizdir. Tehdit verilerinin büyük çoğunluğu büyük şirketler ve hükümetler tarafından kontrol edilmekte ve korumayı geliştiren yeni nesil çözümler oluşturmayı zorlaştırmakta ve maliyetli olmaktadır. 

Yapay zeka temelli tehdit korumasındaki son gelişmeler umut verici olmakla birlikte, çözümler neredeyse teknolojiyi saldırılara karşı en savunmasız insanların erişiminden uzak tutan büyük kurumsal uygulamalara uygular.

HEROIC.com AI kaynaklı tehdit korumasına yeni bir yaklaşım getiriyor. Merkezi olmayan bir eşler arası tehdit koruma platformuyla birlikte büyük veriler, yapay zeka ve blockchain kullanan HEROIC.com, bildiğimiz şekilde siber güvenliği değiştirecek ve yeni nesil çözümleri evrensel olarak kullanılabilir hale getirecektir. HEROIC.com, HEROIC aracılığıyla gelecek nesil siber güvenliği oluşturmak için geliştiricileri ve şirketleri güçlendirecek ve teşvik edecektir.

HEROIC Arc Reactor, HEROIC Guardian adlı birleşik bir güvenlik yönetim platformu ve bir Araştırma ve Geliştirme ortamı olarak adlandırılan açık bir tehdit istihbarat değişimi içeren Ekosistem. Bu Ekosistem içindeki işbirliği için motivasyon, blok zinciri ve HEROIC.com’un şifreli para birimi HRO (belirgin kahraman) kullanımıyla teşvik edilecektir.

Yapay zeka ve blok zinciri ile birleştirilmiş siber tehdit verilerinin kombinasyonunun AI kaynaklı siber güvenliğin geleceği olduğuna inanıyoruz ve sağlanan verilerin kullanılabileceği binlerce potansiyel uygulama öngörüyoruz. Açık, blockchain ile çalışan siber güvenlik ekosistemi, yeni nesil tehdit koruması için muazzam fırsatların kilidini açarken, üçüncü taraf aracılardaki sürtünme ve maliyetleri ortadan kaldıracak ve daha güvenli bir dünya sağlayacaktır.

HEROIC.com Ekosistemi ve HRO belirteci, tüm dünyada siber güvenlik endüstrisinde güvenlik, gizlilik ve güven sağlamak için kullanılan yeni bir standart haline gelecektir.

İco Başlama : 01,06,2018

İco Bitiş : 30,04,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.