SaTT

11.03.2019
26
A+
A-
SaTT

Reklam İşleminin Geleceği

Blockchain, veri ve işlemlerin bütünlüğünü garanti eden merkezi olmayan ve dağıtılmış bir veritabanıdır. 

Blockchain sayesinde, reklamverenler ve kampanyaları birbirine bağlı değil. Dolayısıyla, bilgisayar korsanlığı veya hatalı çalışmalardan etkilenmezler. Akıllı Sözleşme SaTT sayesinde, reklamlar ve işlemler Ethereum blockchain tarafından güvence altına alınan özerk varlık modülleri tarafından yönetilir.

 Bir modülün veya Oracle’ın arızalanması durumunda, diğer reklamverenlerin reklamlarının bütünlüğü korunur. İşlem maliyeti, kullanım gereksinimlerine göre şifreleme ve Oracle modülleri arasında bölünmüştür. Minimum aylık faturalandırma yoktur.

 Oracle modülleri arasındaki rekabet, yüksek seviyede servis ve rekabetçi fiyatları garanti eder. SaTT’leri kullanarak, başarı kriterleri yerine getirildiğinde ödemeler hemen gerçekleşir.

SaTT Hakkında

SaTT, reklamverenler ve içerik editörleri arasındaki işlemi anında, şeffaf ve güvenli olacak şekilde değiştirecek! SaTT, akıllı bir sözleşmeyle reklam işlemlerini kolaylaştırmak için oluşturulan bir ERC20 belirtecidir. Artık geç ödeme veya pahalı bankacılık hizmetleri yok. Üçüncü taraf uygulamaları ve akıllı sözleşme sayesinde bir kampanyanın sonuçlarını ölçmek için dağıtılmış bir sistem.

Sorun

Şimdiye dek bu ihtiyacı karşılayacak basit ve etkili bir teklif yoktu: insan işi, ajans çalışmasıydı. Birçok reklam ağındaki reklamverenler ve yayıncılar, kampanyaları daha pahalı hale getiren, çarpık olabilecek istatistiksel sonuçları doğrulayamadan merkezi reklam ajanslarına güvenmek zorundadır. Merkezi bir platformda teknik bir arıza durumunda, tüm reklam kampanyaları, olay çözülene kadar çalışmayı durdurur ve eğer merkezi bir ağ saldırıya uğrarsa, bilgisayar korsanları sistemdeki tüm hesaplara erişebilir.

Geleneksel ve merkezi reklam ajanslarının geleneksel işletme modeli, sağlanan hizmetler için yasaklayıcı bir giriş maliyetine ve aylık faturalandırmaya dayanmaktadır. Arayüzlerini kullanmak için asgari ücret ayda birkaç yüz ila binlerce dolar arasında değişmektedir ve bağlı kuruluş komisyon ödemeleri birkaç ay sürebilir, bu da önemli transfer ücretlerine neden olur ve hatta minimum fatura faturası durumunda bloke edilebilir.

Bizim çözümümüz

Blockchain, veri ve işlemlerin bütünlüğünü garanti eden merkezi olmayan ve dağıtılmış bir veritabanıdır. Blockchain sayesinde, reklamverenler ve kampanyaları birbirine bağlı değil. Dolayısıyla, bilgisayar korsanlığı veya hatalı çalışmalardan etkilenmezler. Akıllı Sözleşme SaTT sayesinde, reklamlar ve işlemler Ethereum blockchain tarafından güvence altına alınan özerk varlık modülleri tarafından yönetilir. Bir modülün veya Oracle’ın arızalanması durumunda, diğer reklamverenlerin reklamlarının bütünlüğü korunur.

İşlem maliyeti, ihtiyaca göre şifreleme ve Oracle modülleri arasında bölünmüştür. Dolayısıyla asgari aylık faturalandırma yoktur. Oracle modülleri arasındaki rekabet, yüksek seviyede servis ve rekabetçi fiyatları garanti eder. SaTT’leri kullanarak, başarı kriterleri yerine getirildiğinde ödemeler hemen gerçekleşir. Sektöre önemli maliyet tasarrufu sağlayan ödemeler, transfer ücretlerine veya para birimi dönüştürme ücretlerine tabi değildir.

Nasıl çalışır

Akıllı Sözleşme SaTT, reklamverenin, performans hedeflerine göre reklam yayınlamasına olanak tanır ve Akıllı arasındaki bilgileri ileten Oracle modül bağlantıları sayesinde, reklam kampanyasının Google Analytics, Instagram, Facebook Analytics olarak kullandığı arayüzlerde gelişimini izleyebilir. Bir işlemin parametrelerini tanımlamak için sözleşme ve veri kaynağı. Blockchain sayesinde, yayıncının kampanyanın sağlandığını ve reklamverenin belirlediği şartları veya işlemde tanımlanan kampanya bitiş tarihini sağladığında en kısa zamanda ödeneceğini garanti eder. Hedeflere ulaşıldığında, Akıllı Sözleşme işlemi otomatik olarak tetikler ve belirtilen fonlar doğrudan Oracle modüllerine ödenen komisyonun net portföyüne aktarılır.

Blockchain ve Tokenized Ekonomi

Akıllı Sözleşme SaTT, merkezi ve dağıtılmış bir şekilde çalışır. Blockchain, herhangi bir API veya platformun, bir reklamverenin bir parçası olarak oluşturulması, bir reklam dizini oluşturması için gösterim veya Oracle’da örneğin işlemi doğrulamak ve ölçmek için gereken istatistikleri sağlayarak işlem yapmasına izin veren tüm mevcut teklifleri içerecektir. . SaTT’ı daha likit yapmak için PayBySaTT işlevini uygulama mağazamıza yükleyeceğiz ve üçüncü taraf geliştiricilere bir SDK sunacağız, böylece birçok ürün ve özel etkinlik SaTT’de gerçekleştirilebilir.

İco Başlama : 01,05,2018

İco Bitiş : 31,03,2019

Kripto Haber