imusify

11.03.2019
54
A+
A-
imusify

imusify, müzik yapımcılarını, müzik tutkunlarını ve müzik girişimcilerini özgürleştirmek için küresel müzik endüstrisini yeniden icat eden ödüllü bir müzik platformudur. 

Hayal etmenin yaratıcı sesinizi bulmanıza, sadık bir takip oluşturmanıza, harika müzikler keşfetmenize ve katkılarınızı ödüllendirmenize yardım edelim. IMU belirteçleri, imusify’ın çok katmanlı, merkezi olmayan müzik ekonomisini desteklemek için motor olarak kullanılır.

 Bu, imusify’ın endüstriye sızması sırasında belirtecin kullanımı için muazzam bir potansiyel değer yaratacaktır. Akıllı ödül ve tazminat sistemimiz sayesinde U IMU, platforma katkılarından dolayı ödüllendirilir veya dijital varlık ve hizmet alışverişinde para birimi olarak kullanılır. Sanatçılar, destekçiler, hayranlar ve endüstri hizmeti sağlayıcıları arasında güven ve şeffaflık sağlayarak; canlı bir ekosistem ortaya çıkıyor.

imusify Hakkında

imusify, müzik yapımcılarını, müzik tutkunlarını ve müzik girişimcilerini özgürleştirmek için küresel müzik endüstrisini yeniden icat eden ödüllü bir müzik platformudur. Hayal etmenin yaratıcı sesinizi bulmanıza, sadık bir takip oluşturmanıza, harika müzikler keşfetmenize ve katkılarınızı ödüllendirmenize yardım edelim.

İco Başlama : 01,03,2019

İco Bitiş : 31,03,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.