LivenPay

11.03.2019
29
A+
A-
LivenPay

Anında Cryptocurrency Harcama ve Kazanma

Liven, yaşam tarzı ve yemek endüstrisi için oluşturulmuş, teşvik tabanlı bir mobil ödeme ağ geçidi ve ekosistemdir. 

Yüz binlerce insan, binlerce restoran keşfetmek, milyonlarca anlık mobil ödemeyi işlemek ve LVN – Dijital Gıda Para Birimi’ni kazanmak için Liven’ı kullanıyor. 

LVN, herhangi bir Liven tüccarında harcanabilir veya Liven platformunda yerel olarak kar amacı gütmeyen bir kuruluşa bağışlanabilir.

LivenPay Hakkında

Liven, hese problemlerini çözerek tüketicilerin günlük hayattaki şifrelemelerini hedefleyen entegre ödeme imkanı sunan evrensel bir ödüllendirme ağıdır. 2014’ten beri Liven, Avustralya’nın en büyük iki şehri olan Sydney ve Melbourne’da 1.000’den fazla yerde işlem yapan 350.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermeye başladı; uluslararası genişleme, 2019’da Londra, İngiltere ile başladı. Milyonları ödemelerde işleme Liven, yaptıkları her işlem için kullanıcıları ağ para birimimizle ödüllendirir. Liven, 20.000’den fazla mekana izin veren çok sayıda önemli Satış Noktası (POS) ortağıyla zaten bütünleşmiştir.

Liven’in gelişimindeki bir sonraki adım, LivenCoin veya LVN olarak adlandırılan bir Ethereum ERC-20 belirtecinin eklenmesiyle bu ödeme sistemine blockchain eklenmesidir.

Liven Platformunun ve mevcut ticari ortaklar ve kullanıcı ağının benzersiz özellikleri yukarıda belirtilen her iki sorunu da ele almaya çalışacaktır. 

Birincisi, LivenCoin’in ekonomik tasarımı, LVN’ye özgü değer veren benzersiz bir iç dönüşüm oranı yoluyla fiyat oynaklığını azaltır – dolaşımdaki her LVN Token, Liven ağı içinde kullanılabilecek satın alma gücüne sahiptir. 

İkincisi, kripto para birimi ödeme ağ geçidinin eklenmesi, hala fiat cinsinden ödendikleri için, satıcılara farkedilmeyecektir.

 Bu özellikler, Liven’in yüzlerce mekandaki varlığı ve büyük, aktif kullanıcı tabanına sahip olması ile birleştirildi ve Liven’in perakende düzeyde kripto-para birimini benimsemesini önleyen mevcut engelleri aşmada yardımcı oldu.

Liven’ın ademi merkeziyetçi ödül protokolü, sınırlı bir LVN Token arzına rağmen ödüllerin süresiz olarak dağıtılmasını sağlayacak ve günlük kullanım için gerekli kararlılığı sağlayarak ortaya çıkabilecek herhangi bir dış pazarda düzeltici davranışı teşvik edecek akıllı bir sözleşmeyle yönetilmektedir. İşlemle kazanılan LVN Jetonları da doğrudan bir hayır kurumuna bağışlanabilir.

LVN İlk Madeni Para Teklifi, 28 milyon USD kazanmak için yaratılan 10 milyar LVN Jetonunun 3 milyarını satın almak için teklif verecek. Kısa vadede dağıtılmış jetonların itfa / harcamalarını karşılamak için yaklaşık 8,4 milyon dolar ayrılacak. 19.6 milyon dolar bakiyesi, (i) Liven’in İngiltere ile başlayan hızlı küresel genişlemesini körüklemek ve (ii) yeni şifreleme para birimi ağ geçidini geliştirmek için tahsis edilecektir. 

İco Başlama : 28,02,2018

İco Bitiş :24,04,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.