BTC PAY

18.04.2020
281
A+
A-
BTC PAY

Açık kaynaklı bir Bitcoin ödeme platformu olan BTCPay, platformundaki Bitcoin işlemlerine ek bir gizlilik katmanı sunmak için PayJoin ile el ele verdi.

Payjoin, piyasadaki en yeni gizlilik araçları arasındadır ve popüler alternatif Coinjoin’den daha iyi gizlilik koruması sunduğuna inanılmaktadır. BTCPay, bu açık kaynak aracıyla çok sayıda Bitcoin ve Yıldırım ödemelerini kabul eden satıcılar arasında oldukça popülerdir.

BTCPay’in PayJoin entegrasyonu, gizlilik aracına daha büyük bir nüfustan çok ihtiyaç duyulan bir tanıma sağlayabilir ve ayrıca gizlilik teknolojisinin kripto para birimleri olarak kullanılması konusunda farkındalığa yol açabilir. Entegre bir PayJoin aracı içeren ilk sürüm Perşembe günü piyasaya sürüldü.BTCPay platformundaki lider geliştiricilerden Andrew Camilleri şunları söyledi:

    “Misyonumuz herkes için finansal egemenliktir ve PayJoin, blockchain analizi buluşsal yöntemlerini kırmak ve bunu başarmak için harika bir araçtır. BTCPay çok yaygın olarak kullanıldığından, hızlı bir başlangıç ​​kullanımına yardımcı olmalıdır. ”

PayJoin entegrasyon ve geliştirme çalışmaları Blockstream ve Blockstream’in Baş Strateji Sorumlusu Samson Mow, PayJoin’in entegrasyonu hakkında yorum yapan gizliliğe inanan bir firmadır:

    “P2EP’in benimsenmesini hızlandırarak bitcoin’in gizliliğini ve mantarlanabilirliğini artırmayı umuyoruz. Yeterli cüzdan ve işletme P2EP’i destekliyorsa, yaygın finansal gizlilik elde etmek için gereken kritik kütleyi sağlayabilir. ”

kriptopara