Doge Coin Analiz 14 Nisan

14.04.2020
23
A+
A-
Doge Coin Analiz 14 Nisan

Dogecoin’in neredeyse bir aylık iyileşmesi durduruldu; kripto para koparma eşiğinde,
DOGE / USD’nin 1 haftalık grafiği birkaç iniş ve çıkış gösterir; şu anda 0,0019 dolara karşı direnç testi
Yatırımcılar bu senaryoyu kafa karıştırıcı bulabilirler çünkü madeni para teknik göstergeleri ile ilgili düşüş eğilimi gösterir

Dogecoin, pazarın toparlanmasında sık sık kesintilere tanık olduğu için kendini kaosun ortasında bulur. Mücadele eden küresel ekonomiler arasında, uzun vadeli bir toparlanma öngörmek biraz pratik olmayan bir yaklaşım olabilir.

Bir hafta boyunca, Bitcoin fiyatı 7404 dolardan 6700 dolara düştü; ancak, bugünkü toparlanma biraz iyileşme sağlayabilir. Öte yandan Dogecoin de bir hafta boyunca aşağı yönlü hareketlerden geçti; şu anda, haftanın açılış fiyatının altında bile işlem görüyor.

Madalyonun sırasıyla 0.00185 $ ve 0.00186 $ civarında iki büyük düşüşü vardı. Dün sabahki fiyat düşüşünden sonra, DOGE fiyatı 0.0021 $ ‘ın üzerinde istikrarlı bir ralli ile yavaşça toparlanmaya devam ediyor.

Dogecoin 200 günlük EMA’nın altında bir düşüş mumu oluştururken, 1 haftalık grafikte hareketli ortalamalar düşüş bölgesinde. MACD göstergesi de negatif bölgeye girdi.

DOGE Haberleri

Neyse ki, Dogecoin 1 aylık fiyat grafiğinde yükseliş eğilimi gösteriyor. Son birkaç günden bu yana kademeli fiyat artışları engellerle karşı karşıya. Madalyonun şu anki standı, madalyonun buradan herhangi bir koparmayı seçebileceği için belirsiz bir bölgeye koyar; bu durum jetonun düşüş trendine karşı savunmasız kalmasını sağlarken, yükseliş eğilimi de reddedilemez. Dogecoin değeri hala kararlı bir önyargı ile% 38.20 Fib seviyesinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara