Bu Yılı Katılmaya Değer Beş Kripto para ve Blockchain Yönelimli Etkinlikler

23.04.2019
70
A+
A-
Bu Yılı Katılmaya Değer Beş  Kripto para ve Blockchain Yönelimli Etkinlikler

Kripto ve blok zincir endüstrisindeki en son haberleri, gelişmeleri ve değişiklikleri takip etmek isteyenler, önümüzdeki beş olayı incelemek isteyebilir:

1–13 Mayıs – 16 Mayıs tarihleri ​​arasında New York’ta CoinDesk tarafından Consensus
Bu bir CoinDesk sponsorlu konferans ve türünün beşinci. Konferans, kripto para birimi ticaretine odaklanıyor ve akademi, finans, yeni başlayanlar ve politika yapanlar da dahil olmak üzere çeşitli sektörden 250’den fazla konuşmacıyı içerecek.

2–Barselona’da 10 – 11 Temmuz tarihleri ​​arasında Barselona Ticaret Konferansı
Bu olay, kripto para birimi alım satımı işleminde bulunanlar için idealdir . Konferans, katılımcılara alım satım eğilimleri hakkında bilgi verir ve onlara topluluktaki temsilcilerle iletişim kurma fırsatı verir.

3–26-26 Haziran tarihleri ​​arasında San Francisco’da Bitcoin 2019 Konferansı
Konferansın bu yılki mantığı “Bitcoin’i Tekrar Eğlenceli Hale Getirmek”. Konferansta, alanda öne çıkan bir varlığı olanların ev sahipliği yapıyor. Birkaç katılımcı Bitcoin Geliştirici Jimmy Song, Shapeshift CEO’su Erik Vorhees ve Bitcoin Dergisi Teknik Editörü Aaron Van Wirdum’u içeriyor.

4–19 – 20 Haziran tarihleri ​​arasında Amsterdam’daki Blockchain Expo Europe
Bu etkinlik belki de Avrupa’nın en büyük blok zincir konferanslarından biri ve binlerce katılımcı bekleniyor. Bu yıl, fuar IoT , siber güvenlik, blok zinciri, büyük veri ve teknoloji arasındaki gelecekteki ilişkiyi keşfetmeye hazırlanıyor .

5–23 – 24 Mayıs tarihleri ​​arasında Malta’daki Malta AI ve Blockchain Konferansı
Bu konferans, merkezi olmayan özerk organizasyonlara ilgi duyanlar için idealdir. Konferans, kripto dostu bir yargı alanı olarak bilinen Malta’da düzenleniyor . Programlanan konuşmacılardan birkaçı Tone Vays, Brock Pierce ve Roger Ver.

Kripto Haber