Cardano (ADA) Avrupa Komisyonunun Blockchain Uygulamaları için INATBA’sına Katılmasında Ön Saflara Getirdi

17.03.2019
34
A+
A-
Cardano (ADA) Avrupa Komisyonunun Blockchain Uygulamaları için INATBA’sına Katılmasında Ön Saflara Getirdi

En son gelişmelere göre Cardano Vakfı, Uluslararası güvenilir Blockchain uygulamaları Derneği (INATBA) kurucu üyelerinden biri haline geldi.

“Bu derneğin lansmanı zaten blockchain teknolojisi benimsenmesi ve kripto para endüstrisi için heyecan verici bir kilometre taşıdır ve Avrupa’da inşa edilen tartışmalar ve çerçeveler ön plana Cardano getirmek için onur ve heyecanlıyız,

Cardano ekibi tarafından resmi duyuru.

Avrupa Birliği için ortak bir yaklaşım geliştirmek amacıyla, Avrupa Komisyonu çeşitli sanayi sektörlerinden yana olan 105 kurucu üyesi olan
INATBA derneğini başlatıyor. Startups, KOBİ’ler, düzenleyiciler, sivil toplum, politika yapıcılar ve standart ayar organları.

Cardano Vakfı, bu küresel foruma dört set hedefe ulaşmayı amaçlayan kurucu üyelerinden biri olarak katılacak.

Küresel blockchain ve diğer dağıtılmış muhasebe teknoloji düzenleyici yaklaşımlar yakınsama katkıda bulunacak kamu kuruluşları ve düzenleyiciler ile kalıcı ve yapıcı bir diyalog sürdürmek.
Blockchain ve diğer dağıtılmış defter teknolojisi altyapıları ve uygulamaları için açık, şeffaf ve kapsayıcı bir küresel yönetişim modelini teşvik edin. Sektör, start-up ve KOBİ’ler, sivil toplum kuruluşları, hükümetler ve uluslararası kuruluşlardan paydaşların ortak çıkarlarını yansıtan bir model.
Güvenilir, izlenebilir, kullanıcı merkezli dijital hizmetleri geliştirmek için birlikte çalışabilirlik yönergelerinin, özelliklerin ve küresel standartların geliştirilmesini ve benimsenmesini destekleyin. Çok paydaşlı işbirliğinin açık, şeffaf ve kapsayıcı bir yöntemini korumak.
Özel sektör (yani finansal hizmetler dahil güvenilir sektörel blockchain ve BURADA uygulamalarının geliştirilmesi ve hızlandırılması için sektöre özel kurallar ve özellikler geliştirir. finansal içerme, sağlık, tedarik zinciri ve enerji).
Ada’nın fiyat hareketi
Cardano Vakfı, blockchain teknolojisi etrafında bu tür dernekler ve ortaklıklar konusunda sürekli olarak benimsenmeye ve düzenleyici açıklığa doğru çalışırken, Cardano (ADA) de olumlu fiyat eyleminin tadını çıkarıyor.

Yazma sırasında, Cardano coinmarketcap tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde yüzde 5’ten fazla kazanç ile $ 0.0489 işlem görüyor. Piyasa değeri ile 11. büyük kripto para şu anda en yüksek gainer miktarı üst cryptocurrencies olduğunu.

Kripto tüccarı ve yatırımcı Donalt’a göre, ADA çizelgeleri dediği gibi boğa görünüyor,

Kripto Haber