Deribit Ethereum Vadeli İşlemi Başlattı

17.03.2019
35
A+
A-
Deribit Ethereum Vadeli İşlemi Başlattı

Önde gelen Bitcoin Vadeli İşlemleri ve Hollandalı Seçenekler değişim platformu – Deribit – Ethereum’u portföyünün bir parçası olarak listeleyeceğini açıkladı. Şimdi, bu listeyle Deribit, halkın Vanilya tarzında, Avrupa Ethereum seçeneklerinde kripto para birimleri ve dijital paralar tarihinde ilk kez cüret etmesini mümkün ve kolay hale getirmiştir.

Özellikle Deribit, ilk gerçek BTC opsiyonları ve vadeli işlem platformu olarak bilinir ve bu neden popüler Deribit Perpetual’ı yeni ürün gamlarından biri olarak sunduğunu açıklar.

Deribit’in kurucusu ve CEO’suna göre, ”Tüm Bitcoin seçeneklerimizin hacmi, son birkaç aydır inanılmaz bir şekilde giderek artıyor. Birçok OTC masası ve müşterisi, bu Ethereum Options’ın büyük lansmanına tanık olmak için oldukça isteklidir.

Yakın zamana kadar, Deribit temel olarak BTC’ye odaklandı, ancak 13 Mart 2019’daki gelişmeler yaşanacak bir şeyse, Deribit’in Ethereum ürünlerini tanıtarak platformun en büyük dönüşümlerinden birini yaptığı şüphesizdir.

Dijital para birimlerindeki seçenekler ve gelecekler için artan talep, özellikle birkaç kriptolu tüccarın ve finansal kurumun bir enstrümanın ne kadar becerikli olduklarının farkına varmaya başladığını göz önünde bulundurarak, son birkaç yıldır istikrarlı bir şekilde artmaktadır. . Bu hem riskten korunma hem de alım satım işlemleri için geçerlidir. Eşsiz özellikleri nedeniyle, Bitcoin seçeneklerinin hacminin büyük çoğunluğu Deribit’ten geçer. Bu seçenekler, satıcıların premium biriktirmelerini mümkün kılarken, alıcıların risklerini sınırlama rahatlığını zorunlu kılmadan, tasfiye riski olmadan ve ‘avlanmayı durdurma’ imkanını sağlar.
Yeni ETH (Ethereum) Türevlerinin Oluşturulması

Bu yeni ETH ürünleri Ethereum’u ana teminat olarak kullanacak. Gerçekte, Deribit platformunu geleneksel oyunculardan farklı kılar çünkü ETH sahibi kullanıcılar, ETH / BTC dönüşüm oranı hakkında endişe duymadan hedge etmek veya işlem yapmak için kullanabilirler. Ve bu, küçük ölçekli tüccarlar, yeni başlayanlar ve madencilerden, hatta riskten korunma ve elde tutma işlemlerini, dönüşüm oranları hakkında endişelenmeden kullanmaya çalışan Ethereum sahiplerinden oluşan geniş bir kesime faydalı olacak şekilde ayarlanmıştır.

Bu türevler, spekülatörlere, hakemlere ve hedge şirketlere birbirleriyle iş yapmak için serbest bir pazar vererek, verimli ve sağlıklı bir finansal pazarın oluşmasında yardımcı olacaktır

kriptopara