Cardano (ADA) Coin Girthy kazançlar Lider ?, Blockchain’de Bitcoin Lider ?

02.04.2019
67
A+
A-
Cardano (ADA) Coin Girthy kazançlar Lider ?,  Blockchain’de Bitcoin Lider ?

Cardano’nun ADA önemli bir büyüme kaydetti, ancak Bitcoin’i zorlayabilir mi?

Bitcoin meraklıları son zamanlarda oldukça mutlu oldular çünkü para, hiç kimse bu şekilde ne kadar kalacağını bilmese de, 4000 $ işaretini başarıyla kırdı. Bu ilerleme, insanlar iyimser, madalyonun hala daha iyi günlere sahip olduğunun bir işaretidir. Konuyla ilgili olarak, Yönetim ortağı ve Fundstrat araştırma Başkanı Thomas Lee, 6 ay içinde önemli bir boğa koşusu olacağını söyledi.

Lee Yorumu:

“İzlenecek anahtar sayı, 200 günlük hareketli ortalamadır…Bitcoin bunun boyunca zıplıyor. Bitcoin $ 4,000’in üzerinde kalırsa, 200 günlük [hareketli ortalama] Ağustos ayına kadar geçecek, bu yüzden Bitcoin teknik olarak bir boğa pazarında olduğu gibi görünmeye başlamadan önce dış pencerenin beş ila altı ay olduğunu düşünüyorum.”

Cardano’nun son etkinliği

Cardano’nun ADA sürekli tırmanıyor ve neredeyse %50 arttı ve piyasa değeri ile sıralandığında ilk on kripto paranın bir listesine girmesine izin verdi. Cardano, mainnet Cardano 1.5 sürümünü başarıyla başlattı ve Shelley gelişim aşamasına girdi ve resmi olarak Byron aşamasını bitirdi. Bu hareket, bir dönüm noktası hareketidir, çünkü Shelley aşaması için bahis kanıtı yürütme çerçevesini hemen hemen ayarlar. Bu güncellemeyle birlikte, ouroboros Classic olan mevcut konsensüs protokolünden Ouroboros Genesis olan Shelley era protokolüne geçiş olacak.

Cardano göre,

Ouroboros Genesis, Cardano’yu destekleyen Protokole büyük bir yükseltmedir, çünkü Bitcoin gibi iş kanıtı protokollerinin güvenlik garantileriyle eşleşen ilk proof-of-stake protokolüdür.”

Cardano’nun yükseltmeleri ve iyileştirmeleri, bir hafta boyunca Ada’ya olan güven ve inancını bir ay içinde %66’lık bir artışa çarparak %18 oranında artırmış olabilir. Mart ayı da Binance gibi diğer sikke önemli bir artış gördü sikke (BnB) Binance olarak son zamanlarda merkezi olmayan bir platform başlattı.

Cardano Muhtemelen Bitcoin’e Meydan Okuyabilir Mi?

Ada’nın Bitcoin’e meydan okuyabileceği veya hatta devirebileceği çok olası görünüyor. Açıkçası biraz gergin olacağı gerçeğinin yanı sıra, mevcut iklim, kendi varlıklarını ve platformlarını kontrol eden teknolojiyi geliştirmek ve ilerletmek için sürekli olarak çalışan çoğu projenin ekibine sahiptir.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da bunu doğruladı ve Cardano’nun son zaferlerini açıkladı, aynı zamanda çok fazla gelişme olacağını da belirtti.

Ona göre:

“…Cardano Vakfı gibi sorunlarla uğraşmak ve liderlik değişikliği yapmak zorunda kalmak-bunlar üstesinden geldiğimiz her şeydi. Esnek olduğumuzu kanıtlıyorlar ve nasıl idam edileceğimizi bildiğimizi ve uzun bir süre burada olacağımızı kanıtlıyorlar. Ve uzun bir süre için inşa edeceğiz.”

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.