LTC Analiz 2 Nisan

02.04.2019
16
A+
A-
LTC Analiz 2 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 50 $, 48 $, 46 $

Dün, 1 Nisan, Litecoin’in fiyatı düşüş eğiliminde idi. Düşüş eğilimi, 62 $ fiyat seviyesindeki direncin bir sonucudur. 16 Mart’tan bu yana, boğalar 62 $ ‘lık direnç seviyesini kırmak için boşuna çaba harcadılar ama boşuna. Bugün, LTC fiyatının fiyat düşüşü var ve boğalar 62 $ direnç seviyesini kırdı. Artan yönde, fiyat 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde tutulursa, kripto’nun fiyatının yükselmesi muhtemel. Bugün, LTC fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 68.59 $ ‘dan işlem görüyor.

Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Fiyat 61 $ ‘a düştü ve yükseliş eğilimine başladı. Boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı aştı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara