Dayta Token ICO

02.04.2019
62
A+
A-
Dayta Token ICO

Dayta kişisel bilgi blockchain kendi veri ve kar korumak için yeteneği ile tüm kullanıcılarına sağlarken çeşitli veri koruma, gizlilik ve endişe sorunları çözmek isteyen bir online platformdur. Bu, akıllı sözleşmelerde ve anlaşmalarda etkin veri denetimi ve şeffaflıkla sonuçlanır.

Dayta’nın benzersiz kişisel veri hizmetleri, kullanıcılara verileri için güvenlik sağlayacak ve veri kullanımı için ödeme yapacaktır. Bu, pazarlama ve veri analitiği endüstrilerinde devrim yaratacak, çünkü kullanıcıları platformdaki öncelik ve kişisel verileri üzerinde tam kontrole sahipler.

Dayta Nasıl Çalışır?

Dayta, kullanıcının kişisel verilerini toplayacak, depolayacak ve işleyecektir, bundan sonra pazarlama kampanyalarında servis sağlayıcılar tarafından yeniden kullanım için veri satar veya sağlar ve kullanıcı verileri sağlamak için ödeme alır. Bazı durumlarda, veriler ileride kullanılmak üzere toplanır.

Dayta ekosistemi, kullanıcılar, şirketler, Dayta madencileri, doğrulayıcılar ve Dayta merkezi olmayan Rıza değişiminden oluşur. Kullanıcılar platforma kaydettikten sonra, ana amaçları veri için pazarlama isteklerini gözden geçirmek, kabul etmek ve yönetmek olacaktır. Kullanıcı pazarlama isteğini kabul ederse, veriler güvenli ve şifreli bir API kullanarak şirketin veri deposuna iletilir.

Kişisel veri dolabı, kullanıcının kişisel bilgilerini, yere özgü bilgileri, hassas bilgileri, pazarlama bilgilerini ve daha birçok şeyi saklar. Soyunma alacak ve herhangi bir pazarlama veya sözleşme, yasal veya idari istekleri kullanıcıları bilgilendirmek.

Şirketler, iş ile ilgili ayrıntılara sahip pazarlama istekleri, verilere neden ihtiyaç duydukları, verileri nasıl kullanacakları, şirketlerin pazarlama planları ve şirketin hangi pazarlama kanallarını kullanacakları konusunda kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler (PII) talep edebilirler. Verifiers vet yeni kullanıcılar platformda kayıtlı ve ağdaki yeni işletmeler ise platformdaki veri madencileri herhangi bir yeni kayıt ve pazarlama istekleri işlemek.

Şirket Dayta programına dahil edilmeden önce, doğrulayıcılar tarafından yapılan bir inceleme sürecinden geçecektir. Dayta merkezi olmayan Rıza değişimi, şirketlerin talebi yerine getirmesini mümkün kılar, istek kullanıcılarını bilgilendirir ve karşılığında Dayta paraları talep etmeyi ve almayı kabul etmelerini sağlar.

Neden Dayta Kullanıyorsunuz?

Kişisel Verilerden Kar

Dayta kullanarak, kullanıcılar pazarlama amaçlı şirketlere kısmi veya tam veri paylaşabilirsiniz, müşteri anlayışlar, veya davranış analizi. Karşılığında, kullanıcılar Dayta paraları şeklinde ödeme alacak.

Blockchain Altyapısı

Kullanıcılar ve şirketler arasında yapılan tüm anlaşmalar blok zincirinde saklanır ve anlaşma sona erdiğinde, şirkete paylaşılan kişisel veriler derhal silinir. Blockchain altyapısının entegrasyonu da veri kesmek ve ihlalleri önleyecektir.

GDPR ve veri koruma

Genel veri koruma Yönetmeliği, kullanıcıların verilerini yönetmesini, herhangi bir değişiklik yapmasını veya verilerinden dünyanın herhangi bir yerinden kar elde etmesini mümkün kılar.

Kripto Haber