Consensus Ventures, Tachyon 2. Hızlandırıcı Programı İçin Bir Sonraki Blockchain Projelerini Belirledi

02.04.2019
36
A+
A-
Consensus Ventures, Tachyon 2. Hızlandırıcı Programı İçin Bir Sonraki Blockchain Projelerini Belirledi

ConsenSys, Hızlandırıcı Programı İçin Bir Sonraki Blockchain Girişimlerini Belirledi
Consensys’in yatırım kolu ConsenSys Ventures, hızlandırıcı programı Tachyon 2.0’a katılmak için son zamanlarda toplam on başlangıç seçti. Duyuru bugün yapıldı, (1 Nisan).

Tachyon hızlandırıcı programı genellikle finans veya sağlık gibi birkaç farklı alanlar arasında çalışabilir blockchain tabanlı çözümler oluşturmaya odaklanmıştır. Duyuruya göre, şirketler bu yeni programdan çeşitli şekillerde yararlanacak.

Onlar ders alacak ve üyeleri girişimciler, etehreum geliştiriciler ve girişim sermayesi fonları ile buluşmak mümkün olacak. Bu şirketler de tüm ConsenSys ağına doğrudan erişime sahip olacak. Program San Francisco ve Berlin merkezli olacak.

Inkübatör programının bu baskısı da Almanya milletvekilleri veya daha spesifik olarak, Alman Bundestag, ülkenin Parlamentosu ile bir ortaklık göreceksiniz gibi görünüyor. Parlamento, pazarlama, yasal ve başlangıçların erken aşaması gibi blockchain teknolojisine bağlı çeşitli alanlarda görüşmeler yapacak bir oturum düzenleyecek.

Alman Parlamentosu üyesi Alexander Kulitz’e göre, bir hükümetin alabileceği en iyi eylem, girişimciler ve girişimler için tüm araçları vermektir. Ayrıca, yerel pazardaki insanları korkutan gereksiz düzenlemelerden kaçınmak için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini de doğruladı.

Ayrıca, bir ürünün başarılı olup olmaması gerektiğine ve sadece halkın ve pazarın talebinin böyle şeyleri tanımlayabileceğine dair hükümete bağlı olmadığını, bu nedenle politikacının rolünün playfield’ı eşitlemek olduğunu söyledi. özgür ve adil olabilir.

Hakkında Tachyon

Tachyon, şimdiye kadar başlatılan ilk Ethereum tabanlı başlangıç hızlandırıcısıydı. Program geçen Haziran ayında ConsenSys tarafından başlatıldı. İlk Baskı, 75.000 $ ‘dan 100.000 $’ a kadar olan toplam beş projeyi gördü. Programın orijinal versiyonu sekiz hafta sürdü, bu ikinci baskının süreceği aynı miktarda.

ConsenSys Ventures’ın yönetici ortağı Kavita Gupta, girişimin ana amacının, bu umut verici şirketlerin tüm araçlara sahip olmalarına yardımcı olmak olduğunu ve böylece Ethereum ekosisteminde harika ürünler yaratabileceklerini doğruladı.

İkinci baskı için seçilen şirketlerin listesi aşağıdaki gibidir Genomlar (DNA veri bankası), Blok-Z (Enerji Piyasası), Glimpse (kimlik protokolü), sensör.bağlantı (özgünlük yazılımı), Lawcoin( dava finansmanı), Cypherrock( güvenlik), eter.kartlar (özelleştirilmiş baskılı kripto kartları), Sooho (akıllı sözleşmeler ve güvenlik), Ibısa (mikro Sigorta) ve LinkDrop (bağlantılara dijital varlıklar dahil).

Kripto Haber