2018 CDAD Etkinliği Şifreleme ve Dijital Varlıklar Diyaloğu

09.10.2018
105
A+
A-
2018  CDAD Etkinliği  Şifreleme ve Dijital Varlıklar Diyaloğu

Yakında bu büyüyen pazarın etkileyicileri, düşünce geliştiricileri, kurucuları ve yatırımcılarıyla buluşacak bir konumda olacaksınız. Tüm bunlar Cryptocurrencies ve Digital Assets Dialogue 2018’de yer alacaktır.

2018 CDAD Etkinliği

Adalet Bakanlığı, resmi özel ve kamusal diyalog olayı olarak Kripto para birimleri ve Dijital Varlıklar Diyaloğu 2018’i onaylamıştır. Blockchain paydaşlarının düzenleyicilerle birlikte Vietnam kripto geleceği için buluşacakları bir yerdedir.

 

Kurucuların, düşünce liderlerinin, geliştiricilerin, tüccarların, yatırımcıların, meraklıların, etkileyicilerin ve danışmanların fikirlerini piyasada yer alan güncel trendler hakkında seçme fırsatı olacaktır. Bu uluslararası konferansta ele alınacak konular, piyasada yaşanan en son trendleri, her gün devam eden teknik gelişmeleri ve daha fazlasını içerecektir.

 

Etkinlik, Vietnam’da tartışılacak olan, kaçırmak istemeyeceğiniz ilk resmi kamuoyu diyalogu olarak kabul edildi. Etkinlik bir dizi insana açık hale getirildi, böylece geniş bir grup katılımcının katılımını bekliyoruz. Hükümet liderlerinden, CXO’lardan, etkileyicilerinden, yatırımcılardan, deneyim bölgesi girişimlerinden ve çok daha fazlasından.

 

Etkinlikte ayrıca bir konuşmacı listesi olacak; Ethereum, Adalet Bakanlığı, çeşitli kurucular ve yatırımcıların yaratıcılarından. İki gün sürecek olan etkinlikte, bu endüstriye biraz ışık tutabilen bir grup konuşmacı katılacaklarını garanti ettiler.

 

kriptopara