CEDEX Blockchain Ticaret Borsası, İşlem başlangıcında 50 Milyon Dolar Değerinde

29.03.2019
20
A+
A-
CEDEX Blockchain Ticaret Borsası, İşlem başlangıcında 50 Milyon Dolar  Değerinde

CEDEX yeni açılan kripto para. Platform, kripto para sahiplerinin varlıklarını zahmetsizce tasfiye etmelerini sağlarken, yatırımcıların kripto para ile kolayca ve güvenli bir şekilde ticaret yapmasına izin verdiğini belirtiyor.”Platform, kripto para ile takas edilebilecek varlıklar olarak ve tüccarların aradığı şeffaflıkla tanıtmaya yardımcı olmak için yenilikçi araçlar ve blockchain teknolojisi üzerine çalışır.

Platform, bayileri veya kripto para’a yatırım yapmak ve varlıklarını çeşitlendirmek isteyenler ile birleştirerek çalışır. Kullanıcıların kolayca ve sanayi uzmanlığı olmadan kripto para satın almak veya satmak, böylece anlaşılması kolay yatırım seçenekleri sunar.

Platformun kurucu ortağı ve CEO’su belirtti,

“CEDEX benzersiz teknolojisi ile birlikte mevcut büyük stok, başlangıçta yeni bir varlık sınıfına kripto para dönüşüm vizyonumuz başlamak için gerekli likidite yaratacak finansal araçlar geliştirmek için fırsat geleneksel ve dijital pazarlar açıyor.”

Lansmanıyla ilgili olarak, platform sadece web sitesinde değil, aynı zamanda finans patronu aracılığıyla bir basın açıklaması yayınladı ve burada kripto para ETF başlatmaya hazırlandığını belirtti. ETF şu anda gelişim aşamasındadır ve “jenerik ” olmaya hazırdır.”Etf ile, yatırımcılar bir finansal varlık sınıfı olarak elmas ticaret yapabilirsiniz. Buna ek olarak, etf bankalar ve diğer finansal kurumlar tarafından ilgili müşterilere sunulabilir.

Kripto Haber