Wings Mobile Bitwings (BWN)

29.03.2019
42
A+
A-
Wings Mobile Bitwings (BWN)

Wings Mobile Nedir?


2009 yılında kurulan Wings Mobile , yazılım, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar geliştirmeye odaklanan bir İspanyol sanal mobil operatörüdür. Wing Mobile, ürün kullanıcılarına kripto para birimi pazarında sorunsuz bir şekilde işlem yapmalarının yanı sıra, satın aldıkları mallar ve hizmetler için kripto ödemeleri yapmalarını sağlayacak güvenlik protokollerini ve araçlarını dahil etmeyi amaçlamaktadır.

Wings Mobile cihazları tarafından sağlanan çözümler , sinir teknolojisinin entegrasyonu yoluyla kullanıcılara verilerinin güvenliğini ve gizliliğini garanti eder . Bu, gelişmiş güvenlik ve gizlilik standartlarına sahip cihazlara erişen kullanıcılarda artacaktır.

Wings Mobile, kullanıcıların mal ve hizmet satın almalarını ve kripto para birimlerini kullanarak veya fiat para birimlerini kullanarak ödeme yapmalarını sağlayacak olan Wings Pay olarak bilinen bir cryptocurrency ödeme platformuna sahip olacak. Ek olarak, şifreleme para birimi tüm Wings Mobile ekosistemi içinde ödeme yapmak için kullanılabilir ve bu da platformun küresel olarak benimsenmesini artıracaktır.

Wings Mobile Nasıl Çalışır?


Wings Mobile, Wing Safe’i, 32 GB depolama belleği içeren şifreli ve güvenli bölüm üzerine kurulu işletim sistemi olarak kullanır. Wings Safe OS, android sistemden farklıdır ve güvenli bir şekilde tasarlanmıştır; böylece hiçbir uygulama, API veya kontrol, Wings Safe Core’u etkileyemez.

Wings Mobile, Yapay Zeka’yı kullanarak, cihazların siber tehditlere karşı korunmasını sağlamak amacıyla AI’nın tehditleri tanımlamasını ve ortadan kaldırılmasını öngörebilecektir. Ayrıca, Wings Mobile cihazları güvenlidir ve cihazlardaki sinir teknolojisinin uygulanması nedeniyle daha iyi kontrol edilebilir. Sinir teknolojisi, telefon görüşmesi, videolar, resimler, uygulamalar ve özel verilerin korunmasını sağlar.

WINGSPAY POS, kullanıcıların WingsWX ve WingsXBook gibi Wings Mobile cihazlarını BitWings belirteçlerini kullanarak satın alabilecekleri ve toplam perakende fiyatından% 10 indirim alabilecekleri Wings Mobile fiziksel mağazası olacak.

Wings Mobil Cihazların Faydaları


Güvenli
Wings Mobile cihazlarının yenilikçi yazılım ve teknolojik platform aracılığıyla sağladığı güvenlik çözümleri, kullanıcıların dış saldırılara engel olmasını sağlar ve akıllı telefonların sahip olduğu çok yönlülüğün yanı sıra soğuk depolama donanımlarının yaptığı ile benzerdir.

Gizlilik
Wings Mobile güvenlik çözümleri, üçüncü tarafların kullanıcının izni olmadan bilgiye erişebileceği endişesi olmadan, kullanıcıların gizli görüşmeler yapmalarını veya hassas finansal ve kişisel bilgileri saklamalarını sağlar.

Garanti
Tüm BitWings yatırımcıları, kripto para birimi piyasalarındaki dalgalanmalar durumunda yatırımlarını koruyan bir BitWings Token Garantisi alacaklardır .

Cihazlara Uygun Fiyatlar
Tüm Wings Mobile dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar, cihazlar için yüksek fiyatlara yol açabilecek haksız tarifeleri önlemek için serbest ticaret anlaşması olan ülkelerde üretilecek; Bu nedenle, Wings Mobile, cihazları dünya çapında aynı fiyata satabilecek.

Wings Mobile Bitwings BWN Simgesi ve ICO Detayları
BitWings belirteçlerinin tüm sahiplerinin yatırımları için değer almasını sağlamak için, BitWings belirteçleri , Wings Mobile mağazalarında satılan tüm mal ve hizmetler için bir ödeme yöntemi olarak kabul edilecektir .

Kripto Haber