Çin Hükümeti Tarafından Desteklenen Malezya’da ‘Blockchain City’ Geliştirilmesi

28.04.2019
42
A+
A-
Çin Hükümeti Tarafından Desteklenen Malezya’da ‘Blockchain City’ Geliştirilmesi

Malezya şehri malacca kıyılarında 835 dönümlük üzerinde, yakında geniş altyapıya sahip bir turist blockchain-şehre dönüşecek.

Bu proje hakkında tuhaf olan şey, Çin Wuyi ve SWT Uluslararası Sdn Bhd tarafından piyasaya sürüldü ve Çin hükümeti ve Poly ve CCCC de dahil olmak üzere birçok büyük şirket tarafından desteklendi.

Fikir blockchain şehir sadece işletme ve eğitim hizmetleri için işlevsel değil, aynı zamanda önemli bir turistik 3 milyon turist her yıl ziyaret edebilirsiniz Çin Turizm Bakanlığı tahmin yapmaktır.

Plan deniz alanı veya bina dağ evleri ve su Rekreasyon tesisleri 200 dönümlük tahsis etmektir. “Tarihi devlet ” olarak adlandırılan malakka, Malay yarımadasının güney bölgesinde, Malakka Boğazı’nın yanında bulunan Malezya’da bir devlettir.

Toplamda, geri arazi 635 dönümlük Melaka Straits City inşası için kullanılacaktır. Deniz alanının bir başka 200 dönümlük dağ evleri ve su Rekreasyon tesisleri inşa etmek için tutulacaktır. Bu bölge yerel şirkete ait, SWT Uluslararası Sdn Bhd. Başlıca ilgi alanları turizm ve sürdürülebilir kalkınmadır. Şirketin faaliyeti, daha fazla atık yakma için yenilikçi enerji üretimine dayanmaktadır.

Melaka Straits City’nin resmi temsilcisi Lim Keng Kai, melaka Straits City’deki blockchain teknolojisinin temelinin, ağırlıklı olarak hükümet tabanlı hizmetlerin ödenmesinde kullanılacak olan DMI ve Melaka Straits City arasında bir kripto para birimi işbirliği olan DMI coin ile DMI platformu olacağını söyledi. şehir.

Ancak, DMI da MELAKA Straits City ziyaret turistler DMI paralar için fiat para alışverişi yapabilirsiniz bir değişim yer alacak. Lim Keng Kai belirtti:

Turistler Melaka’yı ziyaret ettiğinde, paralarını cep telefonlarını veya bilgisayarlarını kullanarak hizmet ödemek için kullanabilecekleri dijital para birimlerine dönüştürmeleri gerekecek. DMI web uygulaması PC’de mevcut olacak ve mobil uygulamalar bireylerin tercihine bakılmaksızın esneklik sağlamak için Android ve iOS cihazlarda çalışacaktır.”

Kripto Haber