Zcash Analiz 28 Nisan

28.04.2019
16
A+
A-
Zcash Analiz 28 Nisan

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 80 ABD Doları, 90 ABD Doları, 100 ABD Doları
     Birikim bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

ZEC / USD ticareti, temelde 14 günlük SMA’nın satış trendi çizgisinde bir dizi düşük düşüklük çizgisine sahipti. 23 Nisan’da, parite 70 $ işaretli bir piyasa değerinden hafifçe değer kaybetmeye başladı.

619/5000İki gösterge şimdi 14 günlük SMA’nın 50 günlük SMA’nın üst kısmında bulunması nedeniyle ara noktalara yerleştirilmiştir. Stokastik osilatörler aşırı satım bölgesine meyilli olarak daldırılmıştır. Ve, düşüş etkisinin bir dereceye kadar sürdüğünü öne sürmek için hala güneydoğuya işaret ediyorlar.

Kripto para birimi, bugünkü dalgalı piyasa hareketleriyle birlikte haftanın bir sonraki işlem günlerine kadar devam edebilir. Bu varsayım devreye girerken, güçlü fiyat hareketlerinin gerçekleşmesini beklemek çok gerekli olacaktır. Yatırımcıların 60 $ ve 40 $ fiyat bölgelerinde makul bir alım kurumu arayışında olmaları beklenmektedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara