Clovyr Kurucu Ortağı Amber Baldet Blockchain Google’ını Nasıl İnşa Ediyor Hakkında Konuşuyor

31.03.2019
22
A+
A-
Clovyr Kurucu Ortağı Amber Baldet Blockchain Google’ını Nasıl İnşa Ediyor Hakkında Konuşuyor

Clovyer’in kurucu ortağı olan Amber Baldet, bu blockchain ve kripto para başlangıcını oluşturmak için nasıl çalıştığını açıkladı. Amber Bladet’in JP Morgan’ın blockchain ağzı Quor’un arkasında olduğu bilinmektedir . Ancak, gelişmeye devam eden kendi blockchain başlangıcını başlatmak için bankadan ayrıldı.

Amber Baldet Blockchain Teknolojisi Hakkında Görüntüler

The Block ile yaptığı konuşmada Baldet, Clovyr’e ve bu proje üzerinde nasıl çalıştıklarına genel bir bakış sağlar. Çok fazla medya ilgi olmasına rağmen, inşaat faaliyetleri platformlar hakkında çok düşük bir profil sahibi olmayı tercih etti.

Clovyr hakkında bir şeyler duyan birçok kişi bunun bir dApp mağazasına benzer bir şey olmasına inanmıyor. Bununla birlikte, Baldet bu ismi beğenmediklerini belirliyor. Gerçek de zincirleri birbirleriyle birlikte çalışabilir kılan bir şey üzerinde çalışıyorlar. Bu yüzden farklı bloklara bağlanmak mümkün .

Baldet, niyetinin bireylerin ve şirketlerin birlikte çalışabilir ürünler inşaat etmek için ihtiyaç duyacakları şeyleri bulma ve bunlara erişmelerine yardımcı olmak için da açıkça belirti. Şirketlerden sıfırdan başlamak yerine dApps oluşturmak için temel bir araç seti ihtiyaçları olduğunu belirtti.

Bu konu yorum yapımı:

Her işletme fiyatlarını ayrı ayrı oluşturursa, bu çok büyük bir kaynak israfıdır. Bunların yarısı bir çeşit böcekle yazacak … Bu masrafı bir kez yükselttikten sonra, o yola kararlısın.

Ayrıca, girişimci blok zincirinin ilkel durumu ile nihayetinde yapabileceklerini düşündüklerinde arasında bir kopukluk yaratan farklı protokoller test etmenin zor olduğu da belirti . Bahsettiği gibi, mevcut blok zinciri ağlarıyla mücadele eden birkaç firma var.

Baldet, işletmelere, sistemlerini denemelerini ve iyileştirmelerini sağlayan bir geliştirme pazarına sıfırsız abone tabanlı erişim sunduğunu söyledi. İş modelini Steam oyun kütüphanesi ile karşılaştırıldı. Bu şekilde, Clovyr birden farklı şirket için giriş engelini azaltabilmektedir.

Platformun ilk aşamasının” olduğu yakın ” olduğunu ve sonunda 2019 Konsensüs konferansını izleyebileceğini söyleyerek the Block ile konuşmayı sonlandırdı .

Kripto Haber