VELIC ICO (VELT Token)

31.03.2019
37
A+
A-
VELIC ICO (VELT Token)

VELIC , endüstrisinde yeni bir varlık sınıfı olarak tanınmasına rağmen, tüm kurumsal yatırımcı birimlerinin piyasaya anlamlı bir şekilde bağlı olmadığına inanmaktadır. Bu, blockchain üzerinde çalışan sistemlere olan güven eksikliğidir. Bu aynı zamanda, kripto varlık ortamındaki finansal araçların ihtiyatlı yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayacak kadar sofistike olmadığı için gerçekleşir.

Ayrıca, kripto para finansmanındaki çoğu çözüm, kurumların ve profesyonel yatırımcıların risk yönetimi profilini ve şeffaflık gereksinimlerini karşılamamaktadır.

VELIC Nedir?


Yukarıda açıklanan durumlar temelinde geliştirilen VELIC , kripto-finansal ürün ve hizmetlerin nasıl inşa edildiğini ve sunulduğunu dönüştürmeyi amaçlayan güvenlik odaklı bir platformdur. Platformun amacı, genellikle sektörden kötü hizmet alan profesyonel ve kurumsal yatırımcılar için kripto-finans arenasına erişim sağlamaktır . Bir kez başlatıldığında, platformun hizmetleri şunları içerecektir:

Varlık Yönetimi
Krediler
Kasa hizmetleri
Bu ürünler ve hizmetler, entegre bir kripto varlık değişimi ile birbirine bağlanmış VELIC’in tescilli güvenlik protokolü katmanı ile güvence altına alınacak . Tüm platform etkinlikleri tek bir VELIC kullanıcı hesabından kesintisiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir. Ayrıca, platform hizmetlerini özel bir gizli paylaşım protokolü ile koruyacak.

Bu temel teknoloji, üzerinde eksiksiz bir şifreleme çözümleri çözümü tasarlanıp teslim edileceği güvenli bir temel oluşturacaktır. Aynı zamanda, şık kripto varlık yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için karmaşık finansal ürünlerin geliştirilmesini sağlayacaktır.

VELİC Sorunlar çözmek istiyor


Korsanlık
Blockchain’in kendisi güvenli olsa da, üzerine inşa edilen ve/veya onunla etkileşime giren uygulamalar ve hizmetler, insan hatası ve kötü niyetli saldırıları içeren tehditlere eğilimlidir. Çok sayıda ve devam eden ciddi güvenlik ihlalleri vakası var. Platform, ihtiyatlı yatırımcıların kripto finans piyasasını anlamlı bir seviyede tutmalarını sağlamak için bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor.

Risk Yönetimi

Hack olaylarının ötesinde, endüstri bir bütün olarak olgunlaşmamışlık belirtileri gösterir, bu da birçok ürün ve hizmetin ihtiyatlı yatırımcıların risk toleransını karşılayamamasına neden olur. Bu sorunlar, bazı oyuncular, işlemler ve güvenlik hizmeti sağlayıcıları, medya yutturmaca ve gerçekçi geliştirme zaman çizelgeleri, kodlama hataları, tutulmayan sözler de dahil olmak üzere prosedürlerde şeffaflık eksikliği ile şüpheli uygulamaları vardır.

Kripto – Varlık Velayeti

Müşterilerinin varlıklarını korumak için kurumsal düzeyde güvenlik gerektiren yatırımcılara yönelik daha sağlam kripto varlık depolama çözümleri sunmak için zorlayıcı ve acil bir ihtiyaç vardır. Kanıtlanabilir, dağıtılmış bir kripto varlık koruma altyapısının olmaması, endüstrinin daha fazla büyümesini ve kripto finansmanın kurumsal yatırımcılar için cazip bir olasılık haline gelmesini engelleyen temel nedenlerden biridir.

VELİC özellikleri

Vault: bu, kripto varlıklarına erişimi güvenli bir şekilde saklar. Aşırı olay durumunda varlıkların devri için anahtar kayıp önleme ve çözümler içerir.

Exchange: bu, şeffaf kripto-kripto ticaret hizmetine ev sahipliği yaparak en iyi kripto varlık ticaret deneyimini ve ortamını sunar.

Kredi: platform, kripto varlıklarının borçlanma ve kredilendirilmesine tercihli oranlarda izin verir

Yatırım: kripto varlıklarına farklı derecelerde maruz kalma elde etmek için kullanılan çeşitli yatırım ürünleri sunmaktadır.

Kripto varlık: platformdaki tüm hizmetler kripto varlığına dayanacak

Kripto Haber