CNBC Analisti Brian Kelly Bitcoinin EFT Olma İhtimali Düşük

19.01.2019
22
A+
A-
CNBC Analisti Brian Kelly Bitcoinin EFT Olma İhtimali Düşük

Yakın zamanda yapılan bir Kripto Finans Konferansı (CFC) sırasında yapılan röportajda CNBC ev sahibi Brian Kelly, “Bitcoin döviz alım satım fonlarının (ETF) 2019’da günün ışığını görme” ihtimalinin olmadığını söyledi.

Üç günlük etkinlik boyunca, Kelly, kripto cari pazarının durumu ve bu gelişen alanın geleceği gibi birçok farklı konudan bahsetti. Konuyla ilgili olarak, kripto endüstrisinin bir ayı mevsiminin sonuna yaklaştığını belirtti, ancak premier altcoin fiyatları bir kez daha normalleşmeden önce biraz daha düşebilir.

Daha sonra eklemek için devam etti:

    “Muhtemelen 2019’da odaklanacak para birimleri – Bitcoin, Litecoin, bazıları – çünkü dünyada oldukça fazla jeopolitik gerilime sahibiz. Bazı küresel makro oyuncuların Bitcoin’i altın pozisyonlarına alternatif olarak veya döviz kurlarındaki dalgalanmalara ve oynaklığa karşı korunma yolu olarak kullanmaya başladığını görmeye başladık. ”

Kelly: “Bitcoin ETF’lerin Geleceği Umut Verici Görünmüyor”

Kelly, Bitcoin’in 2019 boyunca daha fazla ana akım çekiş kazanmaya devam edeceğine inanmasına rağmen, Bitcoin ETF’lerinin bu yıl SEC’in onayını alma şansı konusunda hala iyimser değil.

kriptopara