New CoinStruction ICO (CNS Token)

12.10.2018
152
A+
A-
New CoinStruction ICO (CNS Token)

CoinStruction Nedir?

CoinStruction, platformlar arası kripto para birimi değişimi ve piyasa likiditesini sağlayan bir platformdur. CoinStruction, halihazırda çapraz platform operasyonları ve merkezi takas toplama, takas ve yürütme sistemi kullanarak çift takas ile karşılaşan büyük verimsizliklerin bir kısmını çözecektir.

CoinStruction, kullanıcılarına dünyanın her yerinden geniş bir yelpazede değişim platformları, ticaret ağları, likidite sağlayıcıları ve ödeme ağ geçitleri sunan güvenli bir ağ sunuyor. Bu, kripto para biriminde Business-to-Business hizmet sektörüne fayda sağlayacak entegrasyon ve standardizasyon ile sonuçlanacaktır.

CoinStruction, ticaret faaliyetlerini kolaylaştıran üç bileşenden oluşur: Madencilik uygulamaları içeren CoinStruction Core, kripto para birimi olan Likidite sağlayıcıları ve kripto-dolar ticareti yapan müşteriler.

Ajan uygulaması, CoinStruction’ın diğer tüm bileşenlerini birleştirir ve CoinStruction Core’a gönderilen alış ve satış siparişlerini içeren bir sipariş kitabını derler. Bazı durumlarda, platformdaki likidite sağlayıcıları ve müşterileri, sipariş kitaplarını gerekli CoinStruction prosedürlerine uyacak şekilde düzenleyerek Aracıyı baypas edebilir ve daha sonra dosyayı doğrudan CoinStruction çekirdeğine yükleyebilir.

CoinStruction CNS Token ICO Detaills
ICO’nun Parametreleri

Jeton: CNS
Jeton protokolü: ERC777
Toplam jeton: 250.000.000 CNS
ICO süresince tedarik: 125.000.000 CNS
jeton fiyatı: 1 CNS = 0.064 USD
yumuşak kapak: 1 600 000 USD
sert kapak: 8 000 000 USD

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara