CoinBase Visa Card İle Artık Alışveriş ve Kripto Para Alımı Dahada Kolay

12.04.2019
104
A+
A-
CoinBase Visa Card İle Artık Alışveriş ve Kripto Para Alımı Dahada Kolay

Son zamanda özellikle Visa Tarafından yapılan antlaşmalarla bir çok kurum hızla kripto para kullanımını kolaylaştırmak için adımlar atıyor.İşte bunlardan son habere göre Dünya’nın sayılı kripto para borsalarından olan coinbase visa card’ı Duyurdu.

İngiltere’deki müşterilerin kriptolarını bankalarındaki para kadar zahmetsizce harcamalarına olanak sağlayan Visa bankamatik kartı olan Coinbase Card’ın lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Coinbase Card, müşterilerin Coinbase hesap kripto bakiyeleri tarafından desteklenir ve onlara bitcoin, ethereum, litecoin ve daha fazlasını kullanarak mağaza içi ve çevrimiçi ödeme yapma olanağı sağlar. Müşteriler kartlarını dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca yerde kullanabilir, temassız, Chip ve PIN ile ödeme yapabilir ve ATM’lerden nakit para çekebilirler. Müşteriler Coinbase Kartlarını kullandıklarında, kriptoyu anında satın alma işlemini tamamlamak için kullanılan GBP gibi fiat para birimine çeviririz.

Coinbase Card şu anda yalnızca İngiltere’de bulunmaktadır, ancak önümüzdeki aylarda diğer Avrupa ülkelerine de destek vermeyi planlıyoruz. Coinbase Kartı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitesinde daha fazla bilgi bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.