Bitcoin Cash Analiz 12 Nisan

12.04.2019
35
A+
A-
Bitcoin Cash Analiz 12 Nisan

Bitcoin Cash (BCH) geçtiğimiz hafta yüzde 6,6 düştü, son gün yüzde 5,9 düştü, ancak 4,740 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile altıncı sırada kaldı. Yine aynı şekilde, fiyatların bu düzeltmeden sonra tekrar eğilimine girmesini bekleyecek bir yükseliş görünümüne devam edeceğiz.

İki kısa haftada, haftalık Bitcoin’leri yansıtan iki ana direnç eğilim çizgisinin üzerine çıkarken, fiyatların iki ana direnç seviyesini 150 $ ve sonrasında 230 $ olarak belirttiğine dikkat edin.

Bu nedenle, daha küçük zaman dilimlerindeki girişleri ararken, ideal ters dönüş noktaları 230 $ ‘dır – eğer yukarıdaki momentum yüksekse veya 150 $ ise bu düzeltme derindir. Alternatif olarak, son ayağa yapılan basit bir Fibonacci geri çekme aracı,% 61.8 ve% 78.6 Fibonacci geri çekilme seviyelerine göre 200 $ ve 230 $ ‘lık olası reaksiyonlara işaret etmektedir.

Bundan, ana desteğimizin – önceki direnç seviyesi olan 230 ABD Doları’nın güçlü bir reaksiyon noktası olduğunu ve trendin 400 ABD doları hedeflerle devam etmeden önce yeniden test aşamasını tamamladığını ayıracağımızı görebiliriz.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.