Coinbase Augur (REP) Listeleyeceğini Duyurdu

18.04.2019
54
A+
A-
Coinbase Augur (REP) Listeleyeceğini Duyurdu

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase şimdi müşterileri için yeni bir varlık sunmaya başladı: Augur (REP). Duyuru aslen şirketin resmi blogunda yapıldı.

Bugünden itibaren (neredeyse) Coinbase hesaplarına sahip tüm müşteriler, Augur Reputation Token (REP) işlemlerine başlayabilecek. Müşteriler, yeni varlıklarını satın alarak, satarak, göndererek, alarak, depolayarak ve dönüştürerek çeşitli şekillerde işlem yapabilecektir.

Bununla birlikte, yeni REP belirteçlerinin hemen hemen tüm yargı bölgelerinde bulunabileceğini, ancak hepsinde bulunmayacağının fark edilmesi önemlidir. Mesela New York eyaletindeki sakinler henüz varlığa erişemeyecekler.

Rapora göre belirteçler, Ethereum blockchain’e (ERC20 belirteçleri) dayanıyor ve çevrimiçi tahminlerin sonucunu rapor etmek ve tartışmak için kullanılabilir. Temel olarak, gerçekleşen olaylara bahse girersiniz ve doğru yaparsanız ve yanlış yaparsanız kaybederseniz, çok basit bir sistemdir.


Coinbase Daha Fazla Varlık Listeliyor

Bu yeni varlığın eklenmesi kısmen, daha fazla kullanıcı elde etmek için Coinbase’den yeni bir çabadır. Geçen yılın sonundan bu yana şirket, platformda daha fazla sayıda jeton talebine yönelik artan bir talep olduğunu onayladı.

Şirket ayrıca, geçen yıl şirket standartlarına uygun yeni belirteçlerle daha açık olmayı hedefleyen yeni bir giriş süreci başlattı.

Blog yazısında Coinbase, insanların kriptoların nasıl keşfedileceği hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak daha fazla araca yatırım yaptığını da doğruladı.

kriptopara