LTC Analiz 18 Nisan

18.04.2019
19
A+
A-
LTC Analiz 18 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
     Destek Seviyeleri: 70 $, 68 $, 66 $

Dün, 17 Nisan, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilimindeydi. Önceki analizde, boğalar 96 $ ve 92 $ direnç seviyelerini test ettikten sonra LTC fiyatı düşüşe geçti. 14 Nisan’da boğa 84 $ direnç seviyesini test etti ve tekrar direndi. Boğalar, ilk düşüşünden sonra 82 $ direnç seviyesini kırmak için mücadele ediyor.

Artan yönde, eğer boğalar 82 $ direnç seviyesini kırarsa ve fiyat bunun üstünde kalırsa, kripto fiyatı yükseliş eğilimine devam edecektir. Öte yandan, eğer boğalar direnç seviyesini kıramazlarsa, LTC fiyatı değer kaybetmeye devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. 16 ve 18 Nisan’da boğa 82 $ direnç seviyesini test etti ve direndi. 16 Nisan’da, boğa 82 $ direnç seviyesini test etti ve fiyat düşüş eğilimine düştü

18 Nisan’da, boğalar 82 $ fiyat seviyesini test etmek için EMA’ları kırdı ancak kıramadı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi bir alım işareti belirten sıfır çizgisinin üzerindedir. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara