Coinbase ve Caspian Ortaklığı

02.10.2018
49
A+
A-
Coinbase ve Caspian Ortaklığı

Coinbase, kripto para ticareti yapmak isteyen finans kurumlarının sayısının artmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir hamle ile Caspian ile ortaklık kurdu.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Hazar, Coinbase’in müşteri tabanına sofistike ticaret ve portföy yönetimi işlevselliği getirmek için Coinbase Prime ile entegre olacak. Caspian CEO’su Robert Dykes, “Caspian’daki hedefimiz, her zaman profesyonel yatırımcıların ve yatırımcıların kripto para birimleri portföylerini işlemek ve yönetmek için sürtünmesiz olmasını sağlamak oldu” diyor.

Caspian, yatırımcıların düzenleyici ve operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal sınıf ticaret emri, yürütme, uyum ve risk yönetimi özellikleri sunan Tora ve Kenetic arasındaki bir ortak girişimdir. Tam yığın bir kripto varlık yönetim platformu, şu anda Coinbase, BitMEX, İkizler, Bitfinex, Poloniex, Huobi, OKEx, BitFlyer ve Binance dahil olmak üzere 25 büyük şifreleme ticaret platformlarına bağlanır.

Duyuru, Coinbase’in kısa bir süre önce kurumsal yatırımcıların ihtiyaçları için tasarlanan hizmetlerin tanıtımını takip ediyor. Bunlar arasında kurumsal bir kurum ve ticaret platformu olan Coinbase Prime, düzenlenmiş, güvenli bir soğuk depolama çözümü olan Coinbase Custody ve kurumsal müşteriler için bir satış, eğitim ve destek kaynağı olan Coinbase Kurumsal kapsamı bulunmaktadır. San Francisco’da bulunan Coinbase, 32 ülkede 20 milyonun üzerinde müşteriyi talep ediyor.

Coinbase Kurumsal Satış Direktörü Kayvon Pirestani, “Coinbase ve Caspian, kurumsal dereceli sipariş ve risk yönetim araçlarını profesyonel yatırımcılara sunacak,” diyor. Müşterilerin, Coinbase’in tarihsel piyasa verilerine ve derin likiditeye erişebileceklerini söylüyor. Bu, caspian’ın ticaret araçları paketi ile birleştirildiğinde, kriptoun kurumsal olarak olgun, ticarete konu bir varlık sınıfı olarak benimsenmesini sağlamalı.

Caspian için, Coinbase ile ortaklık, Galaxy Digital ve Blocktower ile işbirliğini takip ediyor ve kurumsal yatırımcıları ve aktif yatırımcıları tek bir arayüzden birden fazla işlem platformuna bağlama stratejisinin bir parçasını oluşturuyor. Tüccarlar, Caspian’ın ticaret algoritmalarını kullanabilecek ve en iyi uygulamayı gerçekleştirmek için amaca yönelik Akıllı Sipariş Yönlendiricisi (SOR) ile ticaret yapabilecek.

kriptopara