İco’lar Fırsat Ama Aynı Zamanda Seçim Önemli

02.10.2018
106
A+
A-
İco’lar Fırsat Ama Aynı Zamanda Seçim Önemli

Kriptopara Piyasası büyüdükçe özellikle herkesin hayalini süsleyen bir bitcoin olurmu acaba niyeti ile proje başlamadan uygun fiyattan coin alıp o seviyelere ulaşabilirmi,ama görünen yüz hiçte o kadar basit değil,Bizlerde ico ları sayfalarımızda paylaşacağız elimizden geldiğince titiz davranmaya çalışacağız ama lütfen unutmayın en önemli etken sizsinizdir,Arkası Boş olan ico lara yatırım yapmayın.

Coin Teklifleri, sürekli gelişen dünya kripto paralı dünyasından kazanç elde etmeyi umanlar için en cazip yatırım seçeneklerinden biridir. Ancak, düzenleme eksikliği, ICO yatırımcılarının sinsi planların hedefi haline gelmesine izin vermiştir.

ICO’lar kartopu kazansa da, 2018’de sadece 7508’e yatırım yapılmasına rağmen, dolandırıcılığın sayısı daha da arttı ve daha fazla mağdur olan mağdurlar kripto-paralı suçlulara avlandı.

Satis Group’un 2017 ICO’larının yaklaşık% 80’inin dolandırıcılığı olduğu iddiasını takiben, Fortune Jack’in yeni verileri, en yüksek profilli ICO dolandırıcılığından sadece onunun, şüpheli olmayan yatırımcılardan 687.4 milyon dolara dolandığını ortaya koydu.

Aslında, ünlü Pincoin ve iFan aldatmaca 660 milyon dolar çaldı, tahminen 32.000 yatırımcı Modern Tech para kazanma arsa avı düşüyor.

Kriptopara, manşetlere hakim olmaya devam ederken, daha fazla yatırımcı, hızlı bir kâr sağlama umuduyla ICO programlarına nakit döküyor. Ve popüler web sitesi Deadcoins listelenen 150’den fazla dolandırıcılığı ile, deneyimsiz ico yatırımcıların nasıl hatalar yapdığını görmek kolay olacaktır.

Bir ico girmeden önce lütfen titiz davranın ve ne olursa olsun hayatınızı etkileyecek yatırımlar yapmayın.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.