ConsenSys ve Ethereum

02.10.2018
78
A+
A-
ConsenSys ve Ethereum

Kripto para ekosistemini yürüten en önemli şeylerden biri de ortaklıklar. Stratejik bir ortaklık ile, bir blockchain projesi yeni zirveleri test edip projesini potansiyel kullanıcılar ve yatırımcılar için daha erişilebilir hale getirecektir.

Bununla birlikte, Ethereum’un (ETH) kurucusu ve ConsenSys’in kurucusu olan Joseph Lubin, bugüne kadarki en stratejik, eşi görülmemiş yatırımlarından birini yaptı.

Ethereum (ETH), dünyanın en popüler kripto para biriminden biridir ve blok zinciri, tüm dünyada geliştiriciler tarafından yaygın olarak kullanılmakta ve benimsenmektedir. Blockchain projesinin çok güçlü bir desteği var ve Joseph Lubin blockchain projesinin omurgalarından biri Joseph Lubin DrumG’de yatırım yapıyor.

Son zamanlarda, Ethereum’dan (ETH) birkaç yıl sonra kurulan Joseph Lubin – ConsenSys’in blok zincirinin devreye girmesi, sadece DrumG’ye 6,5 milyon dolar yatırdı. DrumG, R3’ün üst düzey yöneticileri tarafından kurulan gizli bir girişimdir. R3, en büyük Ethereum (ETH) rekabetlerinden biridir. DrumG ile yapılan ortaklıktan sonra, Joseph Lubin artık, ConsenSys’i şirkette bir azınlık paydaşı haline getiren, tek başına DrumG Financial Technologies dış yönetim kurulunun bir parçası.

Forbes ile ilgili haberlere göre, Lubin yatırım koşullarını açıklayamayacağını, ancak firmanın ConsenSys ekosisteminde kayda değer bir varlığa sahip olacağını söyledi. ConsenSys şu anda elliden fazla projeyi yürütüyor ve projelerin çoğu finans sektöründen geliyor, bu da DrumG’yi de bunlara çok uygun hale getiriyor.

DrumG, kurumsal kullanıcılara blockchain teknolojisini kullanarak kurumsal finansal hizmetler sunmayı amaçlayan bir firmadır. Şu anda, firma Londra, Bermuda ve New York’ta yirmiden fazla çalışanı var ve firma, devam etmekte olan projelerini genişletmek ve tamamlamak için Joseph Lubin tarafından yatırılan fondan yararlanacak.

kriptopara