Cointracking.info Crypto.com Pay ile Birleşiyor

05.12.2020
20
A+
A-
Cointracking.info Crypto.com Pay ile Birleşiyor

Kripto para portföy yöneticisi ve vergi raporlama aracı CoinTracking.info, Crypto.com Pay tüccarları ile entegrasyonunu duyurdu. Bu entegrasyon sayesinde kullanıcılar artık vergi ücretlerini Crypto.com’un yerel CRO belirteci ile birlikte Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ve XRP gibi önde gelen kripto para birimleriyle ödeyebilirler. CoinTracking.info, 2012’deki başlangıcından bu yana kripto para takibi ve vergi raporlamasında liderdir.

Uygulama Nisan 2013’te çevrimiçi hale geldi ve dünyanın ilk vergi raporlama ve portföy yönetimi aracı oldu. Kullanıcının kripto para birimi cüzdanlarını sorunsuz bir şekilde entegre eder ve vergi hesaplamaları için en güvenilir yerdir.

Crypto.com Pay, Crypto.com Chain tarafından desteklenen mobil cüzdan QR özellikli bir ödeme çözümüdür. Uygulama, kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesi için kullanıcılar için sorunsuz bir başlangıç deneyimi yaratır. Müşterilerin ödeme sürecini tamamlamalarına ve cüzdan uygulamasını kullanarak doğrudan çevrimiçi mağazada kripto paralarla mal ve / veya hizmetler için ödeme yapmalarına olanak tanır. Uygulamayı yüklemek için müşterilerin öncelikle uygulamanın kod snippet’ini web sitenize eklemesi ve gerekli geri arama işlevi uygulamalarını sağlaması gerekir.

Bu, ödeme sayfanızdaki JavaScript SDK’sını kullanarak sizi Crypto.com Pay düğmesine yönlendirecektir. Her aşamada, işlem güvenliğini sağlamak için satıcının web sitesi ile müşterinin tarayıcısı arasındaki veri iletişiminin doğrulanması, doğrulanması ve yetkilendirilmesi için güvenli süreçler vardır.

kriptopara