Xrp Airdrop FLR

13.12.2020
39
A+
A-
Xrp Airdrop FLR

Kraken, XRP sahipleri için Flare ağı ve Spark (FLR) token airdropu desteğimizi duyurmaktan mutluluk duyar. Bu airdrop hakkında anlaşılması gereken ilk şey, bunun olağandışı olmasıdır çünkü XRP bakiyelerinin anlık görüntüsü ile Flare ağının başlatılması ve Spark (FLR) tokenlerinin kademeli dağıtımı arasında çok büyük bir zaman aralığı vardır.

Bu airdropun olağandışı doğası nedeniyle, tüm XRP sahiplerini ve yatırımcıları bu duyuruyu dikkatlice okumaya ve ne bekleyeceklerini öğrenmeye çağırıyoruz. XRP bakiyelerinin anlık görüntüsü ne zaman? XRP bakiyelerinin anlık görüntüsü, 12 Aralık 2020’de yaklaşık 12: 00’de (UTC, 12 Aralık 2020 00:00 UTC veya daha büyük bir zaman damgasına sahip doğrulanmış ilk XRP defteri) gerçekleşir.

Şu anda Kraken’da XRP bakiyesi olan herkes, FLR dağıtımı tamamlandıktan sonra, XRP bakiyeleriyle orantılı bir miktarda FLR alacak. Tam oran biraz karmaşık – açıklama için buraya bakın. Müşterilerin, anlık görüntü anında Kraken’da XRP bakiyesine sahip olmanın ötesinde bir şey yapmasına gerek yoktur – Kraken diğer tüm ayrıntıları ele alacaktır.

Anlık görüntüye dahil olmak için XRP’mi Kraken’e ne zaman yatırmalıyım? Müşterilere, depozitonun kredilendirilmesi için bolca zaman tanımak için anlık görüntüden en az bir saat önce XRP’lerini yatırmalarını öneririz (11 Aralık TSİ 11.00’den sonra). Hatırlatma: Kraken’e yapılan XRP depozitoları, bir hedef etiketi gerektirir (hedef etiket, hesabınızda bir XRP para yatırma adresi oluşturduğunuzda oluşturulur).

Flare ağının lansmanı ve FLR’nin kademeli olarak dağıtımı için beklenen program nedir? Flare ağının piyasaya sürülmesi ve FLR tokenlerinin kademeli olarak dağıtımının başlaması 2021 Mayıs’ına kadar beklenmiyor. Ağın piyasaya sürülmesinden sonra, yukarıda açıklanan anlık görüntü sırasında bir XRP bakiyesine sahip olan Kraken hesaplarının, uygun oldukları toplam FLR’nin% 15’ini alması bekleniyor. Kalan FLR’nin önümüzdeki 25 – 34 ay içinde dağıtılması bekleniyor. Plan, her ay% 2 ile% 4 arasında rastgele bir yüzde dağıtmaktır.

kriptopara