Colibra Token ICO

17.12.2018
73
A+
A-
Colibra Token ICO

Colibra Nedir?


Colibra, riskin nasıl ele alınacağını ve riskler oluştuğunda insanların nasıl tedavi edildiğini değiştirmek isteyen dünyanın ilk sigorta şirketidir. Colibra, parametrik olmayan sigorta taleplerini ele alan ve iddiaların otomatik, şeffaf ve özerk bir şekilde ele alınmasını sağlayan blockchain teknolojisine dayanan açık bir kitle kaynaklı platformdur.

Colibra’nın temel hedefleri, geleneksel sigorta modelinde yer alan çıkar çatışmasını, talep ele alma sürecini demokratikleştirerek, sigorta tazminat ödemelerini otonom ve anlık hale getirerek ve ödeme gücüne tamamen açık olarak şeffaflığı yeniden icat ederek ortadan kaldırmaktır.

Ek olarak Colibra, blockchain teknolojisini akıllı sözleşmeler, kararlı borçlar, tokenler, oracles, AI ve gamifiye edilmiş kalabalık kaynaklı talep kararlarıyla birleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu, sigorta sektörünü iyi bir şekilde tamamen bozma potansiyeline sahip bir sigorta şirketi kurmasını sağlayacaktır.

Colibra Blockchain Demokratik Sigorta Şirketi Nasıl Çalışır?


Colibra seyahat sigortası sunarak başlayacak. Tüm hak talepleri ve sigorta talepleri, Colibra’nın basit ancak sezgisel mobil uygulaması aracılığıyla yapılır; bu belgelerin, OCR kullanılarak belgelerin sayısallaştırılacağı tüm gerekli belgeleri sunmaları gerekecektir.

Bir operatör, farklı verileri eşleştirerek ve bir hastane, polis karakolu veya bir otel olabilecek kurumla iddiayı doğrulayarak, talep sahibinin verilerini düzenler. Doğrulanmış veriler daha sonra kopyalanır. Colibra platformu, daha sonra, doğrulanmış verilerin hileli olup olmadığını analiz etmek için makine öğrenimi ile bütünleşen Yapay Zekanını kullanacaktır.

Veriler orijinal olarak doğrulandıktan sonra, oylama için kalabalık jüriye iletilir. Oylama süreci akıllı sözleşmeler tarafından yönetilir ve bağımsız bir jüri tarafından hak talebinin ödeme almaya uygun olup olmadığına karar verir.

mahkeme, davacının ödemeyi alması gerektiğini tespit ederse, akıllı bir sözleşme derhal ödemenin ödemesini başlatır ve davacı Colibra uygulamasında ödemelerini alır. Platform, kamuoyuna Colibra’nın ödeme gücü ve diğer ilgili finansal verilere erişim sağlamak için oracles ve blockchain teknolojisini kullanacaktır.

Colibra Avantajları


Demokratik Talep Yönetimi


Geleneksel sigorta şirketlerinden farklı olarak, Colibra, şirketin talep işleme sürecinin blok zincirine dış kaynak aktarılmasından dolayı talep ödemelerini geciktirme veya reddetme yetkisine sahip olmayacaktır.

Açık ve kalabalık kaynaklı talep yönetimi


Colibra platformunda, bağımsız ve sertifikalı bir jüri üyeleri ve operatörler, tüm kullanıcı taleplerini ele alacaktır. Platform, daha sonra operatörler ve jüri üyeleri tarafından alınan tüm kararların şeffaf ve özerk olmasını sağlamak için teşvik merkezli bir tasarım ve oyun teorisini kullanacaktır.

Şeffaf


Bir davacının ödemelerini almasından sonra, tüm finansal veriler her zaman radikal mali şeffaflık sağlamak için blok zincirine kaydedilir ve Colibra sigorta şirketinin solvent olarak kalmasını garanti eder.

COLIBRA Token ICO Detayları

ICO’nun Parametreleri

  • Jeton: COLIBRA
  • Jeton protokolü: ERC20
  • Toplam Jeton kaynağı: 500.000.000
  • Satılan Token: 225.000.000
  • Jeton fiyatı: 1 COLIBRA = 0,12 ABD doları – 0,14 ABD doları
  • Kabul edilen para birimleri: BTC , ETH , LTC , Fiat
  • Minimum Toplanacak Para: 5.000.000 $
  • AzamiToplanacak Para: 25.000.000 $

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler icokripto.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.