Comdex ;10000 $ Sınır Ötesi Ticaretini Blockchain ile Tamamladı

30.04.2019
18
A+
A-
Comdex ;10000 $ Sınır Ötesi Ticaretini Blockchain ile Tamamladı

Comdex, daha verimli hale getirmek için laggard ve modası geçmiş küresel emtia piyasasında devrim yapma ruhuyla, 2019’un ilk sınır ötesi ticaretini tamamladı. Avustralya kökenli olan Malezya mukadder yaklaşık 100.000 $ değerinde bir buğday işlem tamamlamak yardımcı oldu

Comdex Nedir?


Comdex keşfeder, mali ve sınır ötesi işlemleri yerleşir Blockchain destekli bir platformdur. Temel olarak, bu platform, küresel ölçekte emtiaların işlem görebilme biçimini kolaylaştıran ısmarlama, tamamen işlevsel bir ödeme ve emanet sistemidir. Bu şirkete göre, tamamladığı 100.000 dolarlık ticaret, gezegenin ilk zincir fiat’ıdır.

Böyle büyük çapta bir işlem yapıldı ne kadar ilginç değildir. Her iki taraf ilk Singapur merkezli geçerli banka hesapları vardı, sorunsuz ticaret yürütmek için yardımcı bir faktör.

İki müzakere ederken, comdex de sözleşme anlaşmaları tanık ve aynı zamanda fiziksel Emanet başlatmak için mevcuttu. Ticaretin başlamasından önce, alıcı artı onların Singapur merkezli ofislerinden orijinal ticaret belgelerinden kararlaştırılan miktarı toplayarak bunu Emanet yapıyor aktive. Yapılan her şey ile, işlemi tamamlamak daha kolay ve bu nedenle bu mega ticaretin başarısı oldu.

Comdex Pilot Projesi Yolda


Bu 100.000 $ ‘ lık işlemin başarısıyla yüzen Comdex, bir sonraki sınır ötesi işinde zaten yerlerini belirliyor. Singapur merkezli bir şirket ile Hong Kong’un Asya özerk Bölgesi’nde bulunan bir başka şirket arasında bir işlem olacak. Bu Comdex Pilot işlemiyle ilgili beklenti miktarının artmasının nedenlerinden biri, Comdex’in endüstri lideri, Blockchain destekli Emanet sistemini dünyaya sergilemek için kullanmasıdır.

Comdex CEO’su Uday Joshi, yaklaşan Comdex pilot projesinden çok bahsetti. Ona göre, onların vizyonu olumlu küresel esnaf tüm süreç kendi inançlarına demirlemiş devrim yaparak nasıl yapıldığını bozmak. Güvenlik, hız ve ölçeklenebilirlik: ve böylece, işlemlerin büyük hacimli ele alırken, onlar üç temel yönleri üzerinde duruluyor olacak.

Ayrıca, pilot projeye katılan ortaklara tipik fiziksel çözümün yanı sıra birden fazla rol atandığını söylüyor. Çoğunlukla comdex’in platformu daha iyi hale getirmek için neler yapabileceğine dair rehberlik, geri bildirim ve öneriler sunacaklar.

Tüm gözler şimdi bazı soruların bir başarı olup olmayacağı ile önümüzdeki proje üzerinde döküm.

Kripto Haber