Litecoin Analiz 30 Nisan

30.04.2019
17
A+
A-
Litecoin Analiz 30 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
     Destek Seviyeleri: 70 $, 68 $, 66 $

29 Nisan dün, Litecoin’in fiyatı daha da değer kaybetti. Geçmişe bakıldığında, kripto’nun fiyatı 6 Nisan’daki 96 dolarlık direnç seviyesinden sonra düşüşe geçti. Dün, kripto’nun fiyatı 66.55 dolardan düştü. Aşağı yönde, düşüş eğilimi çizgisinin kırılmaması durumunda kripto fiyatı 60 $ ‘a kadar düşecek.

Dün, düşüş eğiliminin süresini belirlemek için düşüş eğilimi çizgisi çizildi. Düşüş eğilimi devam etmekte, çünkü eğilim çizgisinin kırılmaması ve eğilim çizgisinin karşısında herhangi bir mum çizgisinin oluşmaması söz konusu. LTC fiyatı, yazı yazarken olduğu gibi 68.41.90 dolardan işlem görüyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. 29 Nisan’da, boğalar düşüş eğilimi bölgesinde işlem görüyor ve fiyat 65.64 $ ‘a düştü. Dün, yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde yükseldi.

Boğalar EMA’ları kırarsa ve fiyat EMA’ların üstünde kalırsa, kripto’nun fiyatı artacaktır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara