Connect Coin ICO (XCON Token)

30.03.2019
38
A+
A-
Connect Coin ICO (XCON Token)

Connect Coin Nedir?

Connect coin (xcon), ödeme araçlarını ve paranın küresel transferini basitleştirerek “dünyayı bağlamak” anlamına gelen Ethereum tabanlı, ERC20 tasarım kripto parasıdır. Bu blockchain dayalı kolayca ve güvenilir ödeme sistemi vererek tüccarlar güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Bu, CONNECT COİN’İ connect PAY olarak bilinen bir sistem aracılığıyla kullanarak mümkündür.

Madeni para, alıcılar ve satıcıları mal ve hizmetler için küresel pazarında birleştirecek. Bu, satıcıların mallarını ve hizmetlerini tanıtabilecekleri bir Connect Marketplace’de gerçekleşirken, alıcılar Connect coin’i kullanarak kolayca görebilir ve satın alabilirler. Connect coin ICO’NUN ikinci aşaması Yaklaşık 43 gün içinde sona erecek.

Connect coin (xcon), katılan herkes için en uygun çözümleri sunmaya kararlı bir iş-to-peer-to-peer (B2P2P) e-ticaret platformudur. kripto para, toplumun çeşitli mal ve hizmetler için ödeme yapmak için Connect coins’i kullanabileceği iş yapma araçlarını basitleştirecektir.

Connect Coin Ethereum Tabanlı Kripto Piyasası Nasıl Çalışır

Connect coin ile, sahipleri bir şey satın almak ve her yerde sikke kabul edilebilir hizmetler için ödeme edebiliyoruz. Örnekler Amazon, eBay, Alibaba ve CONNECT marketplace gibi mal ve hizmetler için küresel pazarları içerir. Ayrıca, sahipleri Bağlan paraları kullanarak tüccarlardan mal ve hizmet satın alabilirsiniz. Amaç, madalyonun kabul edilebilirliğinin toplumda %95’ten fazla olmasını sağlamaktır.

Platform, Connect coin’i bir ödeme aracı olarak kabul eden tüccar sayısını artırarak bunu başarmayı amaçlamaktadır. Önemlisi, sahipleri eşit Fiat para veya Connect uygulaması aracılığıyla BTC ve ETH dahil olmak üzere diğer cryptocurrencies doğrudan paraları bağlamak alışverişi yapabilirsiniz.

Uygulamayı Bağla

Connect uygulaması, kullanıcıların bir kullanıcıdan diğerine sınırsız olarak herhangi bir zamanda Connect coin’i depolamasına, göndermesine ve almasına olanak tanır. Uygulama ile, kullanıcılar Bağlan paraları kabul tüccarlara mal ve hizmetler için ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, uygulama, kullanıcıların bitcoin veya eter gibi diğer kripto para birimlerine para Bağlamalarını sağlar.

Uygulama Avantajlarını Bağla

Paraları saklamak için güvenli ve esnek bir yoldur

Hızlı ve kullanımı kolaydır

Bir kişiden diğerine para gönderirken düşük ücret

Mal ve hizmet için ödemek için kolay bir yol. Uygulama yakında Apple, Android ve Windows için hazır olacak.

Kart Bağlamak

Connect card, dijital ödeme sistemini geliştirmeyi amaçlayan blockchain tabanlı bir kredi kartıdır. Amaç kripto para işlemleri düzene ve gerçek hayatta onları pratik yapmaktır. Kullanıcılar Atm’lerde doğrudan fiat parasına fonlarını (madeni para dengesini bağlayabilir) çekebilirler. Connect card ile, tüm işlemler çekilme anında teyit edilecektir, bu da para çekme yetkisi ile gerçek fonların transferi arasında bir gecikme olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, Bağlan kartı aracılığıyla, kullanıcılar Bağlan uygulamasını kullanarak mal ve hizmetler için ödeme mümkün olacak.

Kart Avantajlarını Bağlayın

Hızlı (anında): connect kartını kullanan tüm para çekme işlemleri, diğer kripto para kartlarına kıyasla birkaç saniye içinde onaylanır—büyük sistemin izniyle.

Güvenli: kullanıcılar kaybolduğunda kartlarının işlevini engelleyebileceğinden, bağlantı kartı sabitlenir.

Düşük ücret: Bağlan kartları fiat para Bağlan paraları çekme maliyetini en aza indirin.

Connect Coin XCON Token ICO detaylar

Connect coin satışları belirli bir aşamaya göre yapılacaktır. Fiyat da satın aldığınız aşamaya bağlı olacaktır. Kabul edilebilir para birimi sadece ETH’DİR. Connect coin’i satın almak için kullanıcılar ERC20 cüzdanından eth gönderebilir (myetherwallet.com). Tüm fonları kaybedebildiğiniz için normal cüzdanlardan doğrudan eth göndermeyin.

Kripto Haber