Bitcoin SV (BSV) Analiz 30 Mart

30.03.2019
19
A+
A-
Bitcoin SV (BSV) Analiz 30 Mart

BSV / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 80 ABD Doları, 90 ABD Doları, 100 ABD Doları
    Birikim bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

Bitcoin SV pazar noktası, zaman içinde tutulan uzun menzilli bölgelerdeki ABD doları fiyat değerlemesine karşı güneye doğru biraz daha kaymaktadır. Kripto ticaretindeki bu zayıf kaymaya rağmen, ABD doları, piyasayı henüz 70 $ ve 60 $ işaretlerinde bulunan uzun menzilli noktalardan daha da güneye itmedi.

İki SMA ticaret göstergesi aralık bölgeleri içinde birleşiktir. Stokastik Osilatörler, artık aşırı satım bölgesi yakınındaki 20 civarında bir konsolidasyon hareketine görünmek üzere indirgenmiş durumdalar.

Zamanında bu piyasa noktasında düşüş hissi vermek, BSV / USD ticari değerlemesinin hala yavaşça düşmesini beklemek anlamına gelir ve bu durum daha sonra mevcut piyasaya daha düşük aralıklarla sonuçlanabilir. Bununla birlikte, alt aralık işaretine karşı güçlü bir tersine dönme veya üst aralıktan kırılması, boğaların pazar gücünü yeniden kazanmasına izin verebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara