ContractLand ve OneLedger, Karşılıklı Blockchain Çözümleri Geliştirmek İçin Ekip Kurdu

20.03.2019
39
A+
A-
ContractLand ve OneLedger, Karşılıklı Blockchain Çözümleri Geliştirmek İçin Ekip Kurdu

Karşıklı blockchain Çözümleri Geliştirmek İçin ContractLand Ve OneLedger Ekibi Birlikte Çalışıyor

Bir Bütün Olarak blockchain tabanlı çözümler oluşturmak için tasarlanan genel teknoloji çerçevesi ile ContractLand, Candian OneLedger çözümleri ile bir araya geldi. Ortaklığın amacı, Karşıklı blockchain çözümleri ortaklaşa geliştirmek ve dağıtmaktır.

Ortaklık, kendi kaynaklarını kullanmak ve ortak bir kalkınma hedefi için Karşıklı blockchain çözümleri oluşturmak için konjonktürde çalışacaktır. Ortaklık içinde yer alan her iki şirket de kendi kaynaklarını kaldıraç ve örtüşen konularda birbirlerine yardımcı olmayı umuyor.

Ortaklık verimliliği elde ortak hedefe ulaşmak için bir teklifte çevrimiçi ve çevrimdışı piyasa girişimleri bir dizi üzerinde birlikte çalışmayı amaçlamaktadır. Hem ContractLand hem de oneledger, blockchain gelişiminde uzmanlığa sahiptir ve blockchain tabanlı çözümlerini yeni bir seviyeye taşımak için verimliliklerini birleştirmeyi ummaktadır.

ContractLand Hızlı geliştirici ortaklık fırsat ve iyimserlik bir sürü görür ve blockchain ana akım yapma ortak hedefi için çalışmayı umuyor.

İşte Contractland’ın baş geliştiricisi ortaklık üzerinde söylemek zorunda.

“OneLedger çok sağlam bir projedir, oneledger geliştirme ekibi çok iyi bir iş çıkardı. Her iki takımın da kendine özgü özellikleri vardır ve bu ortaklık, iki takımın en iyi kısmını tamamen birleştirmek için harika bir fırsat sunar. Daha da önemlisi, hem OneLedger hem de ContractLand, blockchain teknolojisinin geleceği için aynı vizyonu paylaşıyor. Her iki takım da, teknolojiyi daha da yaygınlaştırmanın anahtarı, mevcut blockchain sistemlerinin birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmektir. Her iki şirket de ortaklıkta dinamik olarak büyümeye ayarlanır.”

OneLedger CEO’SU ve kurucu OneLedger geliştiricisi ile konuştuk vizyonu pekiştirmek ve ortaklık hem firmaların kombine katkısı ile gelişmek olacağına inanıyorum.

İşte ONELEDGER CEO’su söylemek zorunda,

“ContractLand ekibi çok yetenekli. Her iki şirketteki teknik bölümün de geliştirme çalışmalarını hızlandırabileceğinden ve karşılıklı yarar sağlayan bir ortam yaratabileceğinden çok eminiz. İki takımın teknolojilerini genişletmesi ve kitlesel kabul sürecini artırması bekleniyor.”

Sonuç
Blockchain teknolojisi nihayetinde bankacılık hizmetleri veya tarımsal olan blockchain, ufukta her sektörde uygulanmaktadır.Halkın kabulünün ilk engelini geçtikten sonra bir sonraki hedef kitlesel kabul için teknolojiyi ölçeklendirmektir.

Hem özel hem de kamu göz önüne alındığında resme gelen pek çok blockchain ile birlikte çalışabilirlik bir sonraki hedef haline gelir. hem OneLedger hem de ContractLand, çeşitli blockchain tabanlı çözümler sunmada bir ayrıma sahiptir ve kombine çabaları sadece süreci daha güvenilir ve verimli hale getirecektir.

Kripto Haber