Crypto Gaming ICO

02.04.2019
23
A+
A-
Crypto Gaming ICO

Crypto Gaming adil, güvenli ve kazan-kazan kumar için dijital, blockchain tabanlı bir platformdur. Şu anda, blockchain tabanlı kumar oyunlarının çoğu kısa ömürlü kaderden kurtulamıyor ve rekabet şiddetli.

Bununla birlikte, insanlar hala Crypto Gaming pazar potansiyelinde blockchain’in gücüne inanırlar ve blockchain Crypto Gaming büyüsüne inanırlar. Blockchain, Crypto Gaming için teknik kolaylık ve koşullar sağlar.

Öte yandan, Crypto Gaming blockchain ve ekolojik refah iniş teşvik. Kripto oyunlarının devreye girdiği yer burası.

Crypto Gaming Müdahalesi

Kripto oyun ekibi, blockchain teknolojisinin gelişimini ve refahını teşvik edecek adil, güvenli ve kazan- Crypto Gaming platformu oluşturmaya kararlıdır. Bu, sonunda, toplumda servetin daha hızlı büyümesine yol açacaktır. Platform, geliri zincir oyun kuralları, zincir oyun varlıkları ve akıllı sözleşmeler yoluyla dağıtır.

Ayrıca, profesyonel ekibi, adalet, güvenlik ve şeffaflığı sağlamak için teknolojiyi ve akıllı sözleşmeleri gözden geçirir. Ekonomik modelin ve özerk topluluk yönetişiminin yenilikçi tasarımını kullanarak, Kripto oyun, ekolojideki tüm tarafların eşitlik ve karşılıklı fayda elde etmesini sağlayacaktır.

Geleneksel Crypto Gaming Pazarı

Araştırma tahminleri 2023, küresel Crypto Gaming endüstrisi kadar üretecektir $ 525 gelir milyar. Bileşik yıllık büyüme oranı 2017 ile 2023 arasında yaklaşık %4’tür. Ağ raporundan rakamlar kumar endüstrisinin toplam geliri 4.6 % artarak olduğunu göstermektedir 2016 ABD vurmak $ 450 milyar.

Gelirin 2017 ile 2020 arasında istikrarlı bir büyümeyi sürdürmesi bekleniyor. İçinde 2016 yalnız, Asya kumar piyasası gelirleri, Kuzey Amerika, ve Avrupa aştı $ 100 milyar.

Veri opaklığı ve kuralların keyfi modifikasyonu, hatta dolandırıcılık, kullanıcı güveninin bir krizini tetikliyor.

Kanal ihracı, devler, yüksek kalite ama niş oyunlar tarafından tekeline gelir, yüksek geliştirme maliyetleri, hem de düşük bir başarı oranı üretmek zordur.

Kullanıcılar, sanal varlıklara sahip değildir, çekilme sınırlarının belirlenmesi, yüksek para kazanma ücretleri ve değer dolaşımını sorunsuz bir şekilde başaramamaktadır, bu da sonunda oyuncu deneyimini etkiler.

Oyunun malign enflasyonu nedeniyle, oyuncuların ilgisi garanti edilmez. Erken oyuncular orta ve geç dönemde amortisman riski yüz oyun sikke, ekipman ve sahne bir sürü olsun.

Oyunlar arasındaki sistem kaba kalır ve oyuncunun sessizliği maliyetlidir. Oyundaki varlıklar oyun boyunca dolaştırılamaz. Bu, bir oyun yaşam döngüsünün bitiminden sonra tüm sahne ve noktaların temizlenmesine neden olur.

Bu konular için, ele alınması gereken merkezi kumar oyunlarında aşılmaz bir boşluk olduğunu inandırıcı. Crypto Gaming topluluğu, oyuncuların, yatırımcıların, geliştiricilerin ve sponsorların kazananlar olduğu güvenilir bir oyun platformu oluşturarak söz konusu sorunlara uygulanabilir çözümler sunar.

Kripto Haber