Crypto Work Place (CWT Token)

19.01.2019
35
A+
A-
Crypto Work Place (CWT Token)

Crypto Work Place Nedir?

CryptoWorkPlace, kullanıcılarına, kullanıcının mali ve kişisel verilerini yetkisiz üçüncü taraf erişime, korsan saldırılarına veya kötü amaçlı programlara karşı koruma yeteneğine sahip aygıtlara ve sistemlere erişim sağlamak amacıyla kişisel bir bilgisayarda yerleşik bir dijital blockchain tabanlı sistemdir.

Piyasada, kullanıcıların CRYPTOCURRENCY cüzdanlarını Kimlik Avı, istismarlar ve korsan saldırılarına karşı korumak için özel anahtarları PC’ye bağlanan başka bir ayrı cihaza saklayarak sağlayan birkaç program olsa da, bu yöntem tamamen güvenli değildir. PC’nin sistemi kolayca nüfuz edebilir.

CryptoWorkPlace (Cwp) Micro-PC, bir cryptocurrency cüzdan değil, bir işletim sistemi ve multicurrency crypto cüzdan, çeşitli ticaret platformlarına erişim, chatbots ve daha birçok gibi diğer yararlı özelliklere sahip bağımsız bir PC olduğu için bu tür programlara kıyasla benzersizdir.

Crypto Work Place dahili Bitcoin depolama mikro-PC Nasıl Çalışır


Platformdaki kayıt işleminden sonra kullanıcılar cwp ekosistemine erişebilir. Cwp ekosistem sistemi izole ve güvenli bir ortamda programların yürütülmesini sağlayan Bir mikro-PC oluşur, herhangi bir tehdit ağ korumak CryptoWorkPlace Web Portalı hizmetleri,

Cwp Micro-PC’nin tüm özelliklerine taşınabilir bir USB sürücü boyutu aracılığıyla erişilebilir, bu da kullanıcıların bunları taşıyabileceği ve gerektiğinde kullanabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, PC sahipleri cryptocurrency cüzdanlarını kullanabilir ve potansiyel saldırılar veya tehditler hakkında endişelenmenize gerek kalmadan internete erişebilir.

Meltdowns ve Spectre saldırılarını önlemeye çalışmak için cwp Micro-PC, işletim sistemlerinin ve uygulamaların güncellenmiş sürümlerini kullanır. Ayrıca, tüm kullanıcının gizli verileri, verileri çeşitli saldırılardan engelleyen rastgele erişim belleği yerine bilgisayarın kripto depolama alanında tutulur. Bilgisayarın işletim sistemi, zararlı Programlar veya kullanıcı tarafından herhangi bir değişiklik yapılmadığı yazma korumalı bölümde bulunur.

Kripto İş Yeri Faydaları


Çoklu İşlevleri
CWP, iş veya kişisel bilgileri, özel anahtarları, şifreleri, dijital sertifikaları veya gizli olarak kabul edilen diğer bilgileri saklamak için kullanılabilir. Ayrıca, cwp cüzdan veya uygulamalara erişmek için kullanıcının kripto cüzdanına erişmek için tek bir kimlik aygıtı olarak veya kimlik doğrulama aracı olarak kullanılabilir.

Güvenli Merkezi Olmayan Uygulama
Mikro PC’deki tüm uygulamalar web portalında bulunan D-APP Store aracılığıyla kurulduğundan, zararlı uygulamalar veya programlar yükleme olasılığı oldukça azaltılır ve bu da cihazdaki verilerin her zaman güvenli olmasını sağlar.

Güvenli Cüzdan
Cwp Micro-PC, ana işlevi cryptocurrency cüzdanını özel anahtarları sabitleyen işlemleri imzalayan bir donanım kırılmaz cüzdan ile entegre edilmiştir.

Ek Özellikler
Kullanıcının cihazlarını kaybetmesi veya zarar görmesi durumunda, kullanıcı cihaz internete bağlandığında işlenen bir istek yerleştirerek cihazda depolanan tüm verileri silebilir veya engelleyebilir.

Crypto Work Place Cwt Token ICO ayrıntılar


ICO’NUN parametreleri

Token: CWT
Belirteç protokolü: ERC20
Token kaynağı: 250.000.000
Token satış tarihi: Q1 2019
Token fiyat: 1 CWT = USD 0.12
Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, LTC ve diğer
Minimum Toplanacak Para: USD 2,400,000
Maximum Toplanacak Para : USD 47,400,000

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz. 

Kripto Haber