Oracol Xor

19.01.2019
66
A+
A-
Oracol Xor

Oracle Xor Nedir?


Oracle XOR dijital varlıklar ve dünya çapında yerel topluluklar arasındaki boşluğu ihlal amaçlayan bir dijital platformdur. Kitlelere taban seviyesinde, anlayabilecekleri basit bir biçimde, az ya da hiç teknik bilgi ile ulaşmaya çalışır. Oracle XOR, küresel erişime sahip ve kripto para birimlerinin kitlesel benimsenmesini teşvik etmeye yönelik her şey dahil bir altyapı ile birlikte gelir.

Oracle XOR ICO yakında sona eriyor ve aşağıdakiler hedefleri:

kişileri sahiplenme teşvik
Dünya çapında bir dağıtım ağı oluşturma
Oracle XOR sosyal ağ başlatma
Oracle Xor kullanarak mobil ödemelerin kolaylaştırılması

Oracol XOR Cryptocurrency Platform Faydaları


Güçlü Topluluk:
Oracol Xor, kullanıcılara güvenli, korumalı ve güçlü bir yatırımcı Topluluğu ve benzeri düşünen bireyler içinde sosyal ve finansal düzeyde etkileşim imkanı veren açık kaynaklı bir caddedir.

Finansal Özgürlük:
Platform size mali durumunu iyileştirmek için olanak sağlar. Bir kullanıcı olarak, Portföyünüze Ekleyebilirsinizözel satış ve ICO sırasında verilen Oracol XOR fonları. Hızlı gelişen bir şirkete erken yatırım yaparak faydaları elde edebilirsiniz.

Merkeziyetçi:
Oracol XOR platformu, iş (PoW) protokolünün kanıtını kullanır. Tüm işlemler, merkezi bir kuruluş aracılığıyla değil, kullanıcılar arasında doğrudan yürütülür. Sonunda, aracılara ve fahiş işlem ücretlerine veda edersiniz.

Kazanç:
Sen topluluk ile bağlantı ve gibi düşünen insanları keşfetmek için fırsat var. Platform geliştirme ve ilerleme hakkında okuyabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve başkalarının yetişmesine yardımcı olmak için öğreticiler tartışabilirsiniz.

Üç Gelişme Alanı
Kitle Benimsenmesini Kolaylaştırmak İçin
Oracol Xor’un başlıca hedeflerinden biri, kitlesel benimsenmeyi kolaylaştırmaktır. Platform, dünya çapında yerel mağazalarda yerel para birimlerinde bulunan Oracol Xor mezhepli kartların verilmesi yoluyla bunu başarmak istiyor. Şirket, telefon kartlarına benzer bir dağıtım yöntemi kullanmayı planlıyor.

Düşük Veya Veri Kapsama Alanları Bağlamak İçin
Dünyanın hala telefonları olan üç milyar insanı var, ancak özellikle gelişmekte olan dünyada veri bağlantısı Yok, Kısmen yeterli altyapı eksikliği nedeniyle. Bu şartlar altında, insanlar telefon kredilerini ödemek için kullanırlar. Örneğin, Kenya’da Mpesa gibi 2G veya 3G ağları kullanan cep telefonu çözümleri zaten bir başarıdır. Bu nüfus içinde büyük bir fırsat var ve Oracol Xor, sektörün mevcut manzarasını değiştirecek yıkıcı bir teknoloji olarak pazara girmeye çalışıyor.

Sosyal Ağ Oluşturmak İçin
Hiçbir başarılı platform güçlü bir sosyal ağ varlığı olmadan bugün gelişmek olabilir. Tipik örnekler, çok sayıda aboneye sahip Facebook ve YouTube’u içerir. Sosyal medya platformlarının günlük kullanımı artıyor ancak tek bir platform faaliyetlerini blockchain ve cryptocurrency’ye adamıştır. Oracol XOR amacı platformun bir parçası olarak bir sosyal medya bileşeni dışarı rulo ve uygulama içinde online satın alma için ödeme biçimi olarak kripto para kullanımı dahil etmektir.

Oracol XOR Coin İstatistik & ICO detaylar

Token fiyat: $ 0.15 USD
Softcap: 3.3 Milyon
Hardcap: 7.5 Milyon
Madeni para algoritması Scrypt: POW
Para kısaltması: XOR
Maksimum sikke kaynağı: 184 milyon
Dolaşan kaynağı: 48 milyon ve sayma
Coin Bankası vade: 100 onayları
POW blok ödül: 50 XOR (akım)
Blok aralığı: 30 saniye

Kripto Haber