Cura Ağı (CUR Token)

24.03.2019
19
A+
A-
Cura Ağı (CUR Token)

Cura, dünyadaki sağlığı geri yüklemek, tanıtmak ve korumak için kendi aralarında veri işbirliği yapan ve paylaşan varlıklardan oluşan bir blockchain tabanlı sağlık sistemidir.

Blockchain teknolojisini entegre ederek, cura ağı, çok çeşitli sağlık hizmetlerine güç veren Birleşik platformu aracılığıyla evrensel sağlık hizmetlerini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Cura ağı, hastaları, sağlayıcıları, uzmanları ve uygulama geliştiricilerini sağlık sektörü ve sağlık işlemlerini verimli, güvenli, güvenilir ve hızlı hale getirmeyi amaçlayan bir blockchain ekosisteminde birleştirecektir.

Cura Ağı Nasıl Çalışır?

Cura mobil istemci uygulaması Cura blockchain ağına ve hizmetlerine erişimi olan tüm varlıkları sağlayacaktır.

Uygulamanın işlevleri, kullanıcıların cura ağ kimliğini yönetmelerini, gerçek zamanlı sağlık analizlerini görüntülemelerini, çok sayıda sağlık uygulamasına erişmelerini, veri erişimi konusundaki istekleri vermeyi veya reddetmelerini veya hatta kripto cüzdanındaki ödemelerini veya kazançlarını yönetmelerini içerir.

Uygulamanın kullanıcıları kimlik bilgilerini ve onlar platformda olacak rolüne bağlı olarak gerekli tüm bilgileri sağlayarak temel KYC süreci geçmesi gerekir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, platform kullanıcının benzersiz tanımlayıcı olacak bir özel/kamu ve bir Cura ağ kimliği (CNID), üretecektir.

Cura, sağlık kayıtlarını merkezi olmayan bir şekilde depolayan Gezegenlerarası bir dosya sistemine (IPFS) sahiptir. Her zaman hastanın kayıtları güncellenir; sistem kayıt anlık alır ve bir blockchain depolama akıllı sözleşme saklar. Anlık görüntüler, hastanın sağlık verilerinin geçmişini görüntülemeyi mümkün kılan blok zincirinde bir zaman serisi desenine sahiptir.

Veri Erişimi
Cura ağı, tüm varlıkların verilere erişmesini sağlayan bir istek ve onay sistemine sahiptir. Hastalar, diğer yetkili kuruluşlarla dağıtılabilen veya paylaşılabilen sağlık verilerinin tam mülkiyetine sahiptir.

Hastalar, diğer kuruluşların tam veya kısmi sağlık kayıtlarına erişmesini reddetme veya verme yetkisine sahiptir. Öte yandan, üçüncü taraf uygulama geliştiricileri, sağlık hizmeti uygulamaları geliştirmek için veri elde etmek için Cura ağını kullanabilir.

Cura ağı, sağlık uzmanlarının cura blockchain üzerinde sağladıkları hizmetler karşılığında aldıkları CUR cryptocurrency tarafından desteklenmektedir ve hastalar sağlayıcı araştırma kampanyalarına katılarak kripto para kazanırlar.

Cura Ağının Faydaları


Hastalar İçin
Sağlık geçmişi ve verilerine tam erişim
Hastanın sağlık verilerinin tam mülkiyeti, güvenliği ve gizliliği
Cura network da benzersiz kimlik
Cur kripto para şeklinde kazanç
Uzman Ve Sağlayıcılar İçin
Hizmetler için garantili ödemeler.
Dünyanın dört bir yanından diğer meslektaşları ile işbirliği yeteneği
Hastaların sağlık kayıtlarına erişim
Hastalarla doğrudan etkileşim araştırma maliyetlerini azaltır
Uygulama Geliştiricileri İçin
Kullanıcı aboneliği ile uygulamalarının para kazanma
Kullanıcıların sağlık verileri ile kendi sağlık cihazları entegre yeteneği
Sağlık istatistiklerine erişim
Tıbbi Araştırmacılar İçin
Hastaların sağlık verilerine erişim, araştırmacıların ve bilim adamlarının araştırma ve bulgularının doğruluğunu artırmalarını sağlayacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.